Vztek v ráji

Vztek v ráji https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/354636/bmid_vztek-v-raji-0KT-354636.jpg 4 10 2

Sára Hoffmanová série

< 2. díl

Nález těla jedenáctileté pohřešované Janky, pouhých pár set metrů od jejího bydliště, vyvolá v obyvatelích pražské části Slivenec nefalšované zděšení. Nikdo nechce uvěřit, že pachatel pochází z bezprostředního okolí, že se s ním denně vídají a potkávají ho na ulici. Čím déle zůstává jeho totožnost zahalena tajemstvím, tím více stoupá nervozita a nevraživost vůči tápající policii. A pak zmizí další dívka… Vyšetřovatelka Služby kriminální policie a vyšetřování, čerstvě povýšená kapitánka Sára Hoffmanová, se s obavami pouští do nelítostného souboje s obludnou kreaturou, která dokázala vzít život nevinné dívce. Sama přitom pochybuje, jestli dokáže případ dovést do zdárného konce, cítí, že se její účast na vyšetřování povážlivě krátí. Kdo v noci navštívil hrob Janky a proč? Co má s případem společné dávné přepadení v nedaleké Holyni? A proč do sebe vůbec nic nezapadá?... celý text

Seiers
Seiers
31.12.2017 5 z 5

Pro mě nejlepší česká "police procedural" detektivka roku 2017. Už se těším na další díl.

Ladiva
Ladiva
01.12.2017 5 z 5

Už prvá kniha tohto autora ma zaujala a bola som preto zvedavá na ďalší diel série. Rozhodne som nebola sklamaná. "Vztek v ráji" je výborná detektívka. Akčná, plná zvratov a prekvapení. Vyšetrovateľka, jej tím a celé prostredie českej kriminálky pôsobí oproti americkým detektívom omnoho realistickejšie. Kniha má spád a výborne sa číta.

Praha pedofilie policie zmizení dětí

J. M. Köhler
česká, 1966