Sandokan. Příběh třetí: Malajští piráti

Ve třetím příběhu o Sandokanovi se spojují osudy Tremal-Naika, Ady a Kammamuriho na straně jedné a Sandokana s Yanezem na straně druhé. Úhlavním nepřítelem není ani lord James Guillonk, ani Suyodhana, nýbrž James Brook, rádža ze Sarawaku.

https://www.databazeknih.cz/images_books/89_/8922/sandokan-sandokan-pribeh-treti-mala-cqS-8922.jpg 4.214

Sandokan 3.

Literatura světová, Romány, Historie
Vydáno, Magnet Press (ČR)

I Pirati della Malesia, 1896

Kniha Sandokan. Příběh třetí: Malajští piráti

danny_21

Sandokan a jeho tygříci pomáhají osvobodit uvězněného Tremal-Naika z uvěznění na ostrově Sarawaku, kde trčí v báni v zajetí rádži Brooka, nelítostného potírače malajské pirátské verbeže. Cílem je doručit sestřenici zesnulé choti Malajského tygra právě do náruče tohoto Inda, který pro ni zahořel v nimulém díle, Ubylo něžnůstek a proto dávám lepší průměr - 60 %

Yarwen
12.12.2013

První dva příběhy se spojují a vrcholí ve třetím. Sandokan s Yanezem a Kammamurim se pokoušejí zachránit zajatého Tremal-Naika z rukou Jamese Brooka, rádži ze Sarawaku, který tak vstupuje poprvé na scénu (ve filmové podobě je jednou z hlavních postav). Štěstí se přiklání střídavě na obě strany, aby se vše rozhodlo v závěru při velkém povstání Malajců.

vitavita
13.03.2012