Aloha z pekla

Aloha z pekla obálka knihy
Mé hodnocení:

Třetí kniha série Sandman Slim. V Sandman Slimovi se Stark vrátil z pekla, aby se pomstil. V Zabij mrtvé se dokázal vypořádat se záplavou zombií a ještě přitom dělat Luciferovi bodyguarda. Jenomže v LA pořád není všechno jak má být. Lucifer se vrátil do nebe, Bůh si vybral dovolenou a šílený zabiják vyhlásil válku peklu i nebi. V takové situaci může Stark udělat jen jedinou věc - vrátit se tam, kde to všechno začalo, na místo, které doufal, že už nikdy neuvidí. Do pekla. A to je jen první krok ve skoro zaručeně sebevražedném plánu na záchranu jeho dávno ztracené lásky, zastavení pološíleného sériového vraha a zabránění peklu a nebi, aby se navzájem zničily - případně byly zničeny démonickými kissi. Sandman Slim už dokázal nemožné. Ale tohle vidí i on krajně pesimisticky. A to je jen začátek. Pohroužit se do románů Richarda Kadreye není pouhé čtení, je to spíš jako naskočit si na horskou dráhu a ujíždět rychlostí 150 km/h punkovým podsvětím Hollywoodu rozšířeným o magický rozměr a mít za průvodce neodolatelně skvělého chytrolína. Aloha z pekla je od začátku do konce chytrý, temný, akcí napěchovaný příběh, od kterého se nedokážete odtrhnout....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/112231/aloha-z-pekla-efc-112231.jpg 3.950

Sandman Slim 3.

Literatura světová, Romány, Fantasy
Vydáno, Polaris

Aloha from Hell, 2010

Kniha Aloha z pekla

Alena_S
09.03.2019

Přiznám se, tenhle díl mi přišel nejzdlouhavější a dlouho jsem se knihou prokousávala. Vydržela jsem s nadějí na epický závěr. Ten ale byl!
Je škoda, že tady zřejmě v českém překladu jízda končí. Určitě zkusím i pokračování v AJ, abych viděla, jestli série bude nějak solidně pokračovat, nebo půjde o "natahování". I bez toho je ale třetí díl moc dobré zakončení příběhu.

Mark.
27.02.2018

Nebylo to úplně akční, a bylo by možné zde dále pokračovat, na rozdíl od jiných knížek, které mají nekonečně mnoho dílů a roztahují děj jak špagetu, přičemž se již nic extra neděje. Uvítala bych ještě dva díly. Nebo něco ... co se teď bude dít s Luciferem-Samaelem? Co Sandman v pekle? Co ostatní jeho přátelé na povrchu?
Velmi jsem si užívala jeho hlášky, které seděly v knize a postavě, ale jinak kdo nečetl, některé by nepochopil. :"Tak proč si nekoupíš vlastní auto?" "Děláš si srandu? Víš, jak se kradou?"

*Pájuše*
23.01.2018

Co dodat - konec dobrý, všechno dobré. Oproti předcházejícím dílům mi tenhle přišel nejslabší. Hlavně proto, že zombíci nejsou moji TOP nejlepší záporáci v knihách. Jediná postava, která mě tu neskutečně bavila, byl Lucifer.

Gustik5
10.11.2017

Škoda že série nevychází dál. Málokdy se mi stane, že bych si chtěl přečíst, jak něco pokračuje v originále. Tady tomu tak ovšem je, protože třetí kniha končí tak otevřeně a s tolika přísliby, že jsem prostě nemohl odolat. Stark si mě získal... Na tom jméně zkrátka něco bude. :D Zábava na třetí...

Charley
08.03.2017

Byl to další pěkný díl a bohužel poslední ze série. Po dočtení mám tak nějak pocit, že mě čeká ještě další díl, ale nečeká. Mám z toho pocit nedokončení. Ale jinak se mi to líbilo.

Finskej
07.12.2016

„No one comes near me. I’m somewhere south of sanity right now and people can tell.“

Prostě paráda. Člověk občas cituje z knížek, ale méně často se stává, že k dokonalému vyjádření postačí jedna, dvě věty... Sandman Slim pokračuje v krasojízdě. Příběh je díl od dílu je kompaktnější a barvitější a nová zjištění a odhalení ještě stále dokáží překvapovat. Vysoká úroveň cynického černého humoru zůstává zachována, takže si skoro musím začít klást otázku, co se v českém překladu tak pokazilo, když originál je tak zábavný. A to platí i poté, co jsem se mezitím prokousal k anglickému 8. dílu.

Eyghon
17.11.2016

Mnohem slabší než předchozí díly, ta část pobytu v pekle je vyloženě nepovedená. Ale i tak, kdyby vyšel další díl, tak bych si ho přečetl.

renefer
21.06.2015

Podle mě nejslabší díl trilogie. Asi je to jen můj subjektivní pocit, ale návrat do pekla, které vypadá jak LA mě zklamal. Čekala jsem aspoň nějaké velkolepé finále s Masonem, ale i tady to bylo takové nedotažené a špatně pojaté.