Na prahu smrti

Na prahu smrti https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/1935/bmid_na-prahu-smrti-4P6-1935.jpg 4 151 41

San Francisco série

První oběť kdosi shodil z velké výšky. Druhá zemřela na předávkování. Třetí zabila kulka střelená přímo do srdce. Třikrát a dost? Ne, tentokrát otřepané pořekadlo neplatí. Mstitelka má na svém seznamu ještě další lidi, kteří si zasluhují zemřít. Tito lidé jí totiž stojí v cestě, a ona se nezastaví, dokud cesta nebude naprosto volná... Svět Cissy Cahillové se otřásá v základech. Během krátké doby pohřbila několik členů rodiny a navíc ji kdosi v poslední době sleduje. Anebo se už z toho všeho pomátla a něco si namlouvá? Byly skutečné ty kroky, které slyšela? Opravdu doma cítila ženský parfém? Ale i kdyby to vše byly výplody těžce zkoušené mysli, kam se podělo několik osobních věcí z jejího bytu? Cissy cítí, že její strach je oprávněný. Věc má však háček – nebojí se toho, čeho by se bát měla. Pravda je totiž mnohem děsivější než její představy...... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Pro ženy
Vydáno: , Domino

Almost Dead , 2007

malena21
20.07.2015 5 z 5

když napíši paráda budu se jen opakovat

Titi
12.07.2015 4 z 5

Stará, dobrá Lisa Jackson. Její novější knihy mě až tak nezaujaly, ale tahle patří k těm povedeným.

sipkulka
18.06.2015 5 z 5

Skvělá , skvělá a zase skvělá hold není co dodat ;)

Ajuszka
22.01.2015 5 z 5

Po hrobaři nejlepší knížka:)

stopař
26.12.2014 4 z 5

Velmi čtivé,není co dodat...

rempa
25.11.2014 5 z 5

Opět přečteno jedním dechem...

janina.kub
01.10.2014 4 z 5

čtivé :)

Michaela91
04.07.2014 5 z 5

Miluju tuhle autorku a její knihy. Vždycky mě vtáhnou do děje. Ten je napínavý i když u některých knih se často opakuje ten základ (hrdinka v ohrožení a nějaký zachránce). Mě to nevadí.

gabca007
21.01.2014 3 z 5

Kniha sice zaujme od první stránky tak jak je tomu u většiny knih této autorky, tentokrát mně ale připadalo, že jsem začala číst napínavou detektivku, později romanci o krizi manželského páru. Závěr mně potom připadal chaotický a uspěchaný. No četla jsem od LJ lepší knihy.

michalka S.
03.11.2013 5 z 5

Opět úžasna kniha od této autorky !!!!vřele doporučuji!!

jindra13
22.10.2013 5 z 5

Autorka opět nezklamala, konec jsem opravdu nečekala.

Laf
05.09.2013 5 z 5

Naprosto úžasná kniha. Už od první strany se začíná odvíjet strhující příběh, který každého musí strhnout, a proto pro mě bylo těžké se občas i od této knihy odtrhnout. Tato autorka má moc zajímavé knihy, které můžu jen doporučovat. :)

Neri
31.07.2013 3 z 5

Čtivý příběh, ale po několika přečtených knihách L. Jackson už je pro mě schéma jejích detektivek hodně čitelné a tím pádem i méně přitažlivé. A jak už tu bylo zmiňováno, lásky je tam víc než je na můj vkus příjemné.

bezzink
19.07.2013 5 z 5

Ctivy, napinavy, barvity pribeh s tradicne necekanym rozuzlenim.. I když jsem tentokrat vraha odhalila postupnou vylucovací metodou v průběhu cteni…Coz se mi stalo poprve u Lisy, ze jsem se trefila :) To ale nic nemeni na tom, ze kniha byla skvela a rada si ji zarazuji do knihoteky..

sabca
30.04.2013 5 z 5

Kniha napínavá od začátku až do konce. Miluji tuto autorku a nemohu říci, že byla nejslabší. Myslím, že stojí za to si tuto knihu přečíst.

Lucik666
10.03.2013

Tak tahle kniha byla napínavá do poslední řádky. Kdo je vrah pro mne bylo na konci hodně velké překvapení. Ale kousat se těma citovýma pasážema bylo místy utrpení. Ale jinak skvělá kniha.

evasamankova
05.03.2013 2 z 5

Pro mě úplně to nejslabší od L. Jackson. Napsala lepší.

missa85
08.01.2013 5 z 5

Dobrá knížka. Měla jsem asi 10 tipů na vraha, ovšem byl to ten, koho jsem opravdu nečekala :-D Tak to má být, ikdyž mě to v průběhu knížky vždycky štve :-) Je teda fakt, jak psala už jasmína - vztah se tam probírá až dost, hlavně ze začátku...

jasmína
01.07.2012 5 z 5

První kniha, co jsem si přečetla od L. Jackson a zítra se vrhnu s chutí na další :) Skvělé zápletky, zklamání vystřídalo překvapení, tak to v detektivce má být, napětí až do konce, jen té lásky je tam na můj vkus u tohoto žánru moc, ale nevadí, to je jen můj názor, jinak moc prima kniha.

Luca287
07.03.2012 5 z 5

Všechny příběhy této autorky jsou vy.ni.ka.jí.cí!!!

San Francisco

Lisa Jackson