Sama v búrke

Sama v búrke https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/359941/bmid_sama-v-burke-IDL-359941.jpg 3 10 2

Niekedy sa aj v dave ľudí za slnečného dňa môže človek cítiť ako sám v búrke... Laurin život sa skomplikuje, keď bez stopy zmizne jej podnájomníčka Alica. Nikto netuší, čo sa mohlo stať. V čase príprav vlastnej svadby sa Laura rozhodne pátrať po stratenej žene. Postupne však zisťuje, že existujú otázky, na ktoré je lepšie nepoznať odpoveď. V hre je toho oveľa viac, ako si myslí. Podarí sa Laure odhaliť pravdu a nájsť Alicu? Čo všetko sa skrýva za záhadným zmiznutím?... celý text

RADIN
31.10.2021 3 z 5

Neviem či by som uniesol ja takú pravdu,keby sa to stalo mne,namiesto Lauri.

Jurajovamaka
05.02.2021 3 z 5

Knižka sa čítala veľmi ľahko, autorka to hneď vzala zhurta bez žiadnych zbytočných opisov. Taktiež je napísaná veľmi pútavo. Ale! Cca v polovici prišiel pre mňa taký zlom že a čo teraz. Všetko sa to nejako rýchlo zomlelo, potom posun o 3 roky, a koniec mi prišiel tiež celkom z rýchlika.
Čo sa týka hlavnej zápletky neviem no.. moc som jej neuverila. Takže za mňa taký priemer- nakoľko od autorky som prečítala už aj iné knižky a tie boli lepšia šálka kávy. Sto ľudi, sto chutí, pre MŇA toto nebolo to pravé orechové.
Ale určite stojí za prečítanie :-) ❤

Andrea Rimová