Sága 3

Sága 3 https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/305316/bmid_saga-3-aAn-305316.jpg 5 229 30

Sága série

Ve třetím svazku mnoha cenami ověnčeného eposu se Marko a Alana konečně setkávají se svým idolem – spisovatelem, který jim ukázal cestu. Ale i jejich pronásledovatelům došlo, že přesně tohle budou chtít udělat, a tak se k nim nebezpečně blíží. Svoje slovo k tomu, že si někde po vesmíru špacírují dva váleční dezertéři a zástupci nesmiřitelných ras, kterým se navíc povedlo se do sebe zamilovat a povít potomka, se chystá říct i sedmá velmoc… no, vlastně spíš bulvár. Ale tajná služba reportérům brzy přistřihne křidýlka. Zato Alana zjistí, že její vlastní křidýlka nejsou až tak dysfunkční, jak si myslela. A abyste si nezačali myslet, že kosmická válka je nějaká romantická selanka, taky bude někdo muset… zemřít. Je to fantasy? Je to SF? Kdo vlastně ví… a koho to vlastně zajímá! Je to Sága, jedna z nejlepších původních komiksových sérií nového tisíciletí. Spolu s davy fanoušků po celém světě sledujte osudy Marka a Alany, milenců a čerstvých rodičů, kteří přestali být vojáky v dlouhé válce, jež zachvátila skoro celý vesmír, a stali se dezertéry, které nemilosrdně pronásledují obě strany konfliktu. Protože pro mocipány by nebylo moc příjemné, kdyby se svět dozvěděl, že zástupci dvou nesmiřitelných ras se mohou nejen milovat, ale také plodit potomky…... celý text

Literatura světová Komiksy
Vydáno: , BB art

Saga 3 , 2014

Gustik5
10.11.2017 5 z 5

Perfektně to rozvíjí předešlý děj a zároveň přidává nové zajímavé zvraty a podrobnosti... U některých scén jsem napětím skoro nedýchal. Největší síla téhle série je podle mě vedle rozmanitého zasazení a příběhu hlavně v perfektně prokreslených (ve všech významech toho slova :) ) postavách. Všechny mají své zcela opodstatněné, pochopitelné motivace a nejsou ploší. Díky jejich trojrozměrnosti je tak snadné si najít oblíbence, u kterého vám skutečně bude záležet na tom, co se s ním stane. Za mě je Sága zatím jednou z vůbec nejlepších komiksových záležitostí, co se ke mně dostaly. Snad to tak bude pokračovat. :)

Lenka.Vílka
19.10.2017 5 z 5

Tenhle díl zatím považuju za nejlepší. Rodinné drama pokračuje a stále mě baví. Jako v minulém díle první polovina spíš vztahová a na návštěvě u pana spisovatele jsem se vyloženě bavila. Čili komentář vypravěčky před šestnáctou kapitolou mě pobavil a od té doby akční nálož, takže jsem byla spokojená. Už se těším na další díl.

FuriosoR
13.07.2017 5 z 5

Pořád to pro mě neztratilo kouzlo a ani kvalita zatím nijak neupadá. Několik překvapivých i úsměvných momentů, Hazel roste a "záporáci" nedají pokoj.
Věřte mi, shledání bývalky se současnou přítelkyní nedopadá dobře v reálném světě, natož v komixu :D

Hadati
03.03.2017 4 z 5

Ve třetím díle se toho moc neodehraje. Dozvíme se něco málo o minulosti Alany a Vůle, a to je přibližně všechno. Slabší než předchozí dva díly, tak snad se to v dalších částech zase o něco více rozjede.

LennyR
13.02.2017

Sága nikam nespěchá, prokresluje nám vztah Alany s Markem a ukazuje nám, jak přilétají na planetku jejich oblíbeného autora.

Hwaelos
28.01.2017 4 z 5

Po prvním díle jsem to vážně nečekal, ale Sága se pomalu stává jednou z nejlepších sérií, které u nás v současnosti vycházejí. Kresba mi sice vadí pořád, ale scénář je zatraceně dobrý...

jarynek
16.01.2017 5 z 5

Další pokračování skvělé a naprosto jedinečné série, kterou nelze k ničemu jinému přirovnat. Velké množství postav, z nichž však každá má v příběhu své nezastupitelné místo. Výborná kresba podtrhující příběh, kde děj se ubírá jinam, než většinou očekáváte. Hlavní dějová linie celého třetího dílu je vlastně jen o jednom zastavení na majáku, avšak knihu zavíráte s tím, že se toho za tu dobu událo velmi mnoho.

3DD!3
25.10.2016 5 z 5

Svou vyprávěcí strukturou mi Sága začíná připomínat Ztracené. Navnadí a pak skočí kus před vnadící událost a hodí to všechno do jiného světla. Hazel roste jako z vody.

martinstefko
12.10.2016 5 z 5

"Sága" je série, na kterou se můžete s každou knihou těšit, navíc je to série, která prostě nemá obdoby. Nenajdete v komiksu u nás nic podobného.

borknagar
25.09.2016 5 z 5

Moje oblíbená série u nás dospěla ke třetímu dílu (sešity 13-18) a po pomalejším rozjezdu je to opět pořádná prda. Od poloviny knihy se příběh rozjede a čtenář jede na koleji té staré známé Ságy. Finální střet a pár zvratů a my opět můžeme půl roku čekat na další díl (jestli by nebylo od věci se konečně pořádně naučit anglicky :)). Nádherné obálky jednotlivých sešitů, parádní kresba Fiony Staples (už jsem si zvykl na trochu té umělosti v kresbě), skvělé postavy a parádní scénář, to je Sága, jedna z nej sérií, která u nás vychází......