S láskou Luisa

S láskou Luisa https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/403934/mid_s-laskou-luisa-v12-403934.jpg 4 151 43

Pomsta snoubenci může být sladší než svatební dort Večer před svatbou Luisa nabourá auto svého snoubence. A sled katastrof na sebe nedá dlouho čekat – snoubenec ji nechá stát před oltářem, Luisa přijde o práci, a ještě o bydlení. Nezbývá jí než vzít zavděk matčinou polorozpadlou chatou a plánovat, jak se svému ex pomstí. Navíc se ukáže, že Dante, drzý mužský, kterého považovala za údržbáře a s nímž se v jednom kuse hádá, je ve skutečnosti majitel sousedního pozemku. I když ji přitahuje, to poslední, co by si přála, je uvíznout s ním v chatce během hurikánu!... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Motto

Love, Louisa , 2004

LilianaFalcon
09.09.2019 4 z 5

Milé překvapení, opět tak trochu o lásce a hledání svého místa v životě. první půlka se mi četla hůř než ta druhá.

H.Petra
30.07.2019 5 z 5

Strašně dobře se četla, nemohla jsem přestat a ještě byla i vtipná. Doporučuji :-)

Falda
29.07.2019 3 z 5

Moje třetí kniha z edice Srdcovky. Opět se dobře četla a líbila se mi. Od začátku byl konec lehce předvídatelný, ale to u takového typu knížek opravdu ničemu nevadí. Za mě je to super edice.

AliceTief
27.06.2019 5 z 5

Nemělo to chybu, knížka se opravdu dobře a rychle četla =) Navíc jsem se i hodně nasmála, vtipně napsáno!

suzanne1997
28.05.2019 3 z 5

Místy vtipná, místy tragická a místy napjatá kniha. V některých momentech se autorka rozepíše, jindy je strohá a upjatá. Někdy rozpitvává naprosto triviální situace, jindy zase přeskočí celou věčnost. Popisuje spíše prostředí než osudy hlavních hrdinů, čtenář se setkává se strohým popisem situace než s tím, aby ho něco vtáhlo do děje. I přes veškerou autorčinu snahu není tohle typ knihy, kterou by si čtenář zamiloval a chytla ho tak, že ji nebude ochoten pustit a stůj co stůj ji zařadí do své knihovny.

AnetV
05.04.2019 4 z 5

Vtipná oddechovka, sympatické postavy. Trapasy Luisy mě hodně pobavily

JessieEx
13.03.2019 4 z 5

Klasická tragikomická romantická oddechovka. Pokud od toho neočekáváte žádný silný a kvalitní příběh, budete spokojeny ;)
P.S. S odstupem několika hodin musím říct, že ta atmosféra příběhu a ty emoce ve mně pořád ještě doznívají, takže tu asi nějaké kvality budou. Prostě na mě zapůsobila, i když byla "jen" o lásce, ale to každá přece někdy potřebujeme číst ;)

Litocha
23.02.2019 3 z 5

Zpočátku mi Luisa lezla na nervy, jak ze sebe nechala dělat rohožku. Pak se to sice změnilo, ale do druhého extrému, takže tahle proměna moc hodnověrně nepůsobí. Bavily mě některé vedlejší postavy. Místy je to naivní až běda, místy dost zábavné a ve výsledku z toho vychází docela příjemné čtení. (Jen by si korektor měl zjistit, jak se píše vymiškovat - oči mi krvácejí ještě teď.)

Kvetulina
16.02.2019 3 z 5

Romantická komedie, konec byl sice trošku klišé, ale jinak příjemná oddychovka.

czokies
15.02.2019 3 z 5

3,5*
Vim, anotace zni jako sileny klise, ale knizka nevypravi jen o prvoplanove lovestory, ale i o dalsich obyvatelich mesta a vy se tak dostavate do centra uceleneho pribehu nekolika osudu.
Je to prijemna oddechovka s chytrou hrdinkou a hrdinou, jehoz jedine plusy nejsou jen svaly.
Zaver (poslednich cca pet stranek) je na muj vkus az moc lepkava sladarna, ale pribeh je jinak vskutku realny.

Denčaa
02.01.2019 3 z 5

Jedná se v pořadí o třetí z edici "Srdcovek", kterou jsem četla. A zatím je teda nejslabší. Myšlenka děje by byla v pořádku, kdyby se do toho autorka nesnažila nacpat co nejvíce zvratů, které vedly jen k tomu, že klišé střídalo klišé a ve výsledku to bylo úplně nereálné. Taky velké mínus za pokusy o humor, které se teda autorce nedařily. Hlavní hrdinka je hodně naivní a Dante působí jako hulvát, který soudí podle prvního dojmu a tak si hned myslí na základě drbů, že Luisa je alkoholička. A pak to má mezi nimi jiskřit? Ne, děkuji. Doufám, že toto bylo jediné šlápnutí vedle s touto edicí. Ale ano, velká oddechovka a když člověk nechce přemýšlet, je to ideální čtení.

tereza1198
25.12.2018 2 z 5

Tak jsem ubytá klišé až na půdu. Hlavní hrdina byl tak nechutně dokonalý, až mi tím lezl na nervy. Trapasy Luisy byly úžasné a občas mi jí bylo líto. A tolik "kazišukových" situací se jen tak nevidí.

Nixa
22.11.2018 4 z 5

Vtipná a romantická oddechovka. Příběh se mi moc líbil, byl možná až moc natahovaný a kdyby kniha měla o pár stránek méně, ničemu by to nevadilo, ale při čtení jsem se rozhodně nenudila.

alzbeta4340
30.10.2018 5 z 5

Romantická komedie - jak má být. V rámci žánru jsem opravdu nenašla chybu. Jednoduché, oddechové a navíc zábavné.

HDosoudilová
30.10.2018 5 z 5

Chtěla jsem oddechovku, do které se začtu a vypnu u ní. A tato kniha splnila vše a navíc mě příběh fakt bavil. Kniha se četla sama a celkem bych i brala pokračování. I když konec byl docela přehnaný. A obálka je samozřejmě nádherná. Jsem zvědavá na ostatní knihy z této edice.

astra3
01.10.2018 4 z 5

Přečteno za 1 den. Pěkná milá romantika. Mohla by být svižnější.

knihomolka_elka
17.09.2018 5 z 5

Další kousek z řady Srdcovek , kterým jsem byla tentokráte velice mile překvapena. Čas od času se prostě hodí, přečíst si nějaký ten idylický románek z přímořského prostředí, který zahřeje na dušičce. Romantická linka zde plyne velice pozvolna, vše tak působí věrohodně. Autorka dává čtenáři možnost těšit se na lásku stejně, jako se na ni těší hlavní hrdinka, a to je podle mě hlavní přednost této knížky. Taky fakt, že si u ní odpočinete k večeru po práci a pravděpodobně si i o něco zlepšíte náladu. Za mě tato kniha rozhodně ano!

Stellia
09.09.2018 5 z 5

Milá, nevtieravá jednohubka. Zasmiala som sa a pobavila :) Príjemne strávených pár hodín oddychu :) Neľutujem!

alva1
17.08.2018 2 z 5

Tato kniha z edice SRDCOVKY se mojí srdcovkou nestala.

anishta
16.08.2018 5 z 5

Tak zaprvé, miluju ty obálky, jsou dokonalé. Samotný příběh byl taky super. Sympatická hlavní hrdina, pes a pracovitý, bohatý fešák. Je třeba něco doplňovat?

láska

Autorovy knížky