S hlavou v oblacích (pejru)

S hlavou v oblacích (pejru)
https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/171278/bmid_s-hlavou-v-oblacich-pejru-171278.jpg 4 1070 1070

Když se Markéta vybourá v autě v jakémsi zapadákově a je nucena přečkat víkend ve společnosti velkého a děsivého vidláka Marvina, rozhodně nečeká, že se během dvou dnů do toho samého velkého a děsivého Marvia - vlastně Pavla - dokáže zamilovat. A když odjíždí, vůbec nečeká, že by Marvin mohl mít zájem o něco víc, než příjemný úlet. Ale po nějakém čase zjišťuje, že se jí velký zlý Marvin zapsal do života víc, než jedním úletem...... celý text

Moňas17
22.07.2017 4 z 5

Pobavila jsem se, dobrý relax. Jen občas jsem si říkala, že jednání hrdinky je přehnané, jinak dobré. :-D

s.w.88
12.07.2017 5 z 5

Doporučuji všem....kniha mě pohltila, přečetla jsem ji během jednoho dne a již několikrát jsem se k ni vratila.

caroliar
04.07.2017 4 z 5

Moje naivní romantické já tuhle knihu zbožňuje. I když ke konci mě chování hlavní hrdinky trošku štvalo, je to skvělá kniha =)

Jass
11.06.2017 4 z 5

Už několikátá kniha od této autorky a musím říct, že první, co se mi skutečně líbí (neptejte se mě, proč od ní pořád zkouším nové, protože to sama nechápu...). Vlastně si nejsem jistá, proč mi právě tahle její kniha přišla dobrá, ale postavy byly sympatické, děj vcelku i uvěřitelný... Pravdou je, že jsem se od knihy nemohla odtrhnout. Příjemná oddechovka.

Len04
22.05.2017 3 z 5

Zacatek me moc nebavil, ale tak od druhe tretiny jsem si knizku docela uzila, i kdyz obcas tech uteku a zamlcovani bylo moc na to, aby to bylo jeste legracni. Kazdopadne prijemna oddychovka, u ktere se opravdu da vypnout.

Šíla
12.04.2017 4 z 5

Oddechovka, dobře se četla a myslím, že se k ní někdy vrátím :) Bavilo mě to :)

strippedd
06.04.2017 2 z 5

Oddechovka, která neurazi. Musím říct že se mi to četlo tak dobře asi proto že jsme s Markétou jmenovkyne a i Kacenka patri mezi mé kamarádky. Kolikrát jsem se zasmála. Ke konci uz mi to celé přišlo přehnané. Pochybuju, že by nějaký chlap měl takovou trpělivost s holkou co se chová ,jak sama o sobě řekla, jako kráva :).

Nicol13
02.04.2017 3 z 5

Já se u toho hodně bavila :D Příjemná, vtipná oddechovka. Nic složitého. Myšlenky hlavní hrdinky mě bavily a kolikrát jsem se s ní dokázala ztotožnit a to ani nemusím mít problémy jak ona :D Jen ten děj byl předvídatelný...
A co to melete pořád o 50 odstínech? Přestaňte je pořád někde cpát. Nevím proč je každá druhá kniha srovnávaná s tou totální kravinou. Tohle s tím nemá absolutně nic společného... Boháči tu byli i před touto knihou.. ;)

Mini spoiler: Nechápu jak mohla volat u něj na statku, když signál měli jen u hřbitova ne?

martina5069
05.03.2017 4 z 5

Ti kdo o téhle knize tvrdí,že je to jako 50 odstínů šedi ale v česku tak mají malinko pravdu ale je to jako narvat všechny tři knížky do jedné bez zbytečným vět. Pochybuju že by se někomu v životě stala tolik náhod jako v téhle knížce ale ji mě se to docela líbilo, jako odechovka super. My co žijeme ve městě si dokážeme živě představit bouračku někde na samotě u lesa nebo tady případně na vesnici a vezme si nás do péče takovej svalnatej Marvin (Pavel) a nakonec zjistíme že je to ředitel firmy takže má i prachy a hele miluje na nás i ty naše nálady. Achhh.....
Moc české autory nečtu protože mi vadí psaní o českých městech ale opak je omylem tohle mě fakt bavilo takže přehodnotím svoje priority a budu koukat po českých autorech. Čili potvrzeno sečteno doporučuji a bavilo mě to.

FofrNožka
13.02.2017 4 z 5

Ke knížce jsem se již několikráte vracela (jakož i k dalším dílům autorky) a to vždy, když je smutno po duši a člověk potřebuje načerpat elán :-) Hravě psané. A všechny ondatry se můžou jít klouzat.

Dagnov157
09.02.2017 5 z 5

Tak to mě tedy hodně bavilo. prostě styl autorky je mi blízký, a přestože jde o velmi lehkou četbu i co do hmotnosti, je velmi vtipná a zábavná.

Phewell
06.02.2017 2 z 5

Pro relax a pro zasmání ideální.

Tynulda
25.01.2017 4 z 5

Po přečtení Pekáče buchet od stejné autorky jsem dlouho přemýšlela, jestli sáhnu vedle i s touto. Naštěstí se tak nestalo, knížka byla příjemná, má jen pár stran, takže je vhodná k odpolednímu lenošení. Je sice celkem předvídatelná, ale co se týče příběhu, zápletky, důvtipu - super.

dom.ini
10.01.2017 4 z 5

Příjemné holčičí počtení na jedno odpoledne s velmi sympatickými hlavními hrdiny. Je pravda, že je to trochu předvídatelné a není to úplně nic nového pod sluncem, ale celkově to byla moc milá a zábavná knížka, která se příjemně a svižně četla a kde nebylo nic zbytečně prodlužováno.

Wajny
08.01.2017 5 z 5

:-) tak tahle kniha mě parádně pobavila - kniha hezky odsípá, zápletka je zajímavá, i když trochu připomíná telenovelu a bylo zde až moc "osudových" náhod, ale to nemění nic na tom, že kniha je prostě dobrá. Hlavní hrdinka je sebevědomá, chytrá a zábavná, ale občas (často) se chová jako typická hysterická ženská,ale to se mi na ní opravdu líbilo. 5* (P.S. První kniha roku 2017!)

Blaufik
27.11.2016 4 z 5

I když byly některé situace v knize poměrně předvídavé, tak si myslím, že se jedná o poměrně zdařilý román, který potěší nejednu čtenářku.
Kniha je takovou příjemnou jednohubkou, která se čte prakticky sama. K odpolednímu čaji a vydechnutí od reality všedních dní je tento příběh jako stvořený.

Lenka40
23.11.2016 5 z 5

Musím říct ,že já jsem byla nadšená .Příjemná , vtipná a romantická oddychovka. Je to sice počteníčko na jedno odpoledne , ale i tak mě kniha sedla prostě to pravé ořechové na odpočinutí a pobavení.

Peťk@
16.11.2016 5 z 5

Za mě totální pecka !!! Pobavila jsem se, jednoduché, rychlé čtení, doporučuji ;)

DasaN
09.11.2016 3 z 5

No žádný zázrak to není, ale příběh je celkem vtipný i když se Markéta v té druhé části knihy chová trochu jako puberťačka, než dospělá žena.

niika
16.10.2016 3 z 5

Není to sice žádná vážná literatura, a ani bych ji nezařadila mezi převratné objevy v daném žánru, ale knihu jsem přečetla rychle a moc mě pobavila. Je dobře, že autorka proložila romantický příběh humorem.

2012  89%Nebezpečná láska
2014  85%Zakázaná přitažlivost
2014  79%Pekáč buchet
2013  88%Nepřítel mého nepřítele
2013  82%S hlavou v oblacích (pejru)