S hlavou v oblacích (pejru)

S hlavou v oblacích (pejru) https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/171278/bmid_s-hlavou-v-oblacich-pejru-171278.jpg 4 1066 1066

Když se Markéta vybourá v autě v jakémsi zapadákově a je nucena přečkat víkend ve společnosti velkého a děsivého vidláka Marvina, rozhodně nečeká, že se během dvou dnů do toho samého velkého a děsivého Marvia - vlastně Pavla - dokáže zamilovat. A když odjíždí, vůbec nečeká, že by Marvin mohl mít zájem o něco víc, než příjemný úlet. Ale po nějakém čase zjišťuje, že se jí velký zlý Marvin zapsal do života víc, než jedním úletem...... celý text

sabca
25.01.2016 5 z 5

Do knihy jsem se pustila aníž bych věděla co od ní čekat. Byla jsem mile překvapena. Kniha se pěkně četla, byla vtipná a opravdu jak tady někdo již psal krátká. Kdo se chce pobavit ať po ní sáhne. Doporučuji.

Sabin
10.01.2016 4 z 5

Zase další bomba, stejně jako Pekáč buchet. Pohodovka, moc hezky se čte, jen ten závěr mi do knihy moc nepasoval . Rozhodně se ale těším na další autorčiny knížky.

Aracely
10.01.2016 5 z 5

Vynikající kniha ! Jediné , co bych vytkla je , že byla moc krátká. Taková ,, jednohubka" , ale Krásná. Hned na začátku jsem se řehtala až jsem z toho začala trochu chrochtat :-D :-D
Prostě se nedá zastavit výbuch smíchu , ať je to vhodné či nikoliv :-D Doporučuji jako lék na špatnou náladu.
Markéta nebo - li ,, Zmrzlina " byla opravdu číslo. A ,, Marvin " s ní měl svatou trpělivost. Takového chlapa tak potkat v reálu... :-)

Jsem moc ráda , že ji mám ve své knihovně a doporučuji k přečtení!

A tady menší bonus , který si určitě přečtěte :

Aichah
07.01.2016 3 z 5

Začalo to jako prima oddechovka, ale ke konci to totálně zcukernatělo :/

Karolína18
26.12.2015 5 z 5

Na této knize - a jí podobným - mi vadí akorát to, když skončí. Nejde ani tak o příběh, ale o formu psaní, kterou má tato autorka vážně super. Zbožňuji trapasy, které se jejím hrdinkám stávají, i úsměvné úvahy odehrávající se v jejích myslích. Konce má vážně přehnaně romantické, ale to podle mého vyváží humor provázející celou dějovou linii. Rozhodně se těším na další knihu této autorky, musím však říci, že její nesériová tvorba je výrazně lepší než série Bavettovi.

Odehnalka
21.12.2015 3 z 5

Na nudnou přednášku ideální čtení - člověk se na začátku pobavil, pak mi to přišlo všechno trochu moc romantické, osekané...

marwinmh
18.12.2015 3 z 5

Prilis romanticke a preslazene, avsak prijemne odpocinkove cteni u ktereho jsem se docela pobavila.

Etule
19.11.2015 4 z 5

To jsem se ale nasmála. :) Super kniha, která mě přinutila smát se nahlas, což je její obrovské plus. Rozhodně si od autorky přečtu i zbytek.
Moc české autory nemusím (viňme za to povinnou četbu ve škole), ale Kateřina mi padla do noty. :)

miska98
24.10.2015 2 z 5

Tak jo, přiznávám, že dvě hvězdičky nejsou úplně spravedlivé, ale... to je opravdu myšleno vážně? Tohle se s Bavettovými snad ani nedá srovnávat. Ano, vím, že to má být hlavně romantika, ale takovýhle slaďák je fakt moc. Jednoduché, naivní, příliš romantické a prostě bez nápadu. Kdyby ten samý příběh byl více rozepsaný, tak SNAD, ale takhle? Ne, tohle se opravdu nepovedlo.

aydam
17.10.2015 4 z 5

Příjemná podvečerní jednohubka, která splnila svůj úkol - pobavit, spokojeně usnout a vzbudit se s úsměvem na tváři, příjemně naladěný na celý den.
Příběh byl reálný tak na 2 hvězdičky z 5. Některá sprostá slova byla použita trefně, jiná obtěžovala. Stejně tak to bylo s potrhlou Markétou. Ke konci jsem si trochu přál, aby se na ni Marvin vykašlal.
Z mé knihovny proto poputuje, takhle hlava v oblacích, rovnou do knihovny mé mamky. Jsem zvědavý, co na ni řekne.

Haňulec
09.10.2015 3 z 5

Kniha se mi celkem líbila, ale velmi mě zklamal průběh knihy. Děj této knihy byl v celku pěkný, ale hodně osekaný. Myslím si, že autorka mohla příběh více rozvést. :-)

soltera
03.10.2015 5 z 5

Myslím, že v tejto knihe vôbec nie je dôležitý príbeh, ale úžasný humor, s akým Petrusová obdarila svoju hrdinku. Doporučujem ju prečítať každému, kto má zmysel pre humor a rád sa poriadne zasmeje. Ja som ju čítala v noci a vybuchovala som od smiechu každú chvíľu, zabúdajúc na pokojne spiaci svet okolo mňa. Bolo mi ľúto, keď sa príbeh skončil.

Evelin13
17.08.2015 5 z 5

Skvělý nápad, vtipná kniha, zasazená do Česka (což byla věc, která mě v dalších knihách autorky trošku zaskočila), krátká tak akorát, žádný zbytečně protahovaný příběh. Hrdinku si oblíbíte na první stránce.

shey
13.08.2015 5 z 5

Katka píše opravdu kouzelně! Přesně takový příběh jsem dneska potřebovala!!! Doufám, že už chystá dalších alespoň dvacet knih :D

123.Iveetka
11.08.2015 4 z 5

Skvělá víkendová oddychovka, velice zábavná a čtivá. :)

suezie
09.08.2015 3 z 5

I přesto, že jsem většinu situací, které měli následovat, odhadla téměř okamžitě, se mi kniha vcelku líbila. Autorka píše svižným a vtipným stylem. Dost často jsem měla ke konci chuť Markétu zabít, protože se pořád snažila Marvinovi vyhýbat a já jim přála, aby se dali dohromady. Jen je škoda, že Kateřina příběh více nerozvinula, klidně mohl být delší..

Katuschkaaa
31.07.2015 5 z 5

Výborná knížka, která jsou přečetla jedním dechem... skvěle jsem se pobavila, určitě brzy přečtu ještě jednou... a už se těším na další její knížky!!!

Makyt
30.07.2015 5 z 5

Jedna z mála českých autorek, která mě fakt baví. Popisuje, jak se lze jako holka z města přizpůsobit životu na vesnici a že ani tam nejsou sto let za opicema a lze tam zažít spoustu dobrodružství, zážitků i nečekaných následků. :-)

Bbooks
11.07.2015 4 z 5

Letní oddechovka, která mě velice pobavila.

v.e.v.er.ka
30.06.2015 5 z 5

tahle spisovatelka je THE BEST!!!!

2012  89%Nebezpečná láska
2014  85%Zakázaná přitažlivost
2014  79%Pekáč buchet
2013  88%Nepřítel mého nepřítele
2013  82%S hlavou v oblacích (pejru)