S hlavou v oblacích (pejru)

S hlavou v oblacích (pejru)
https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/171278/bmid_s-hlavou-v-oblacich-pejru-171278.jpg 4 1070 1070

Když se Markéta vybourá v autě v jakémsi zapadákově a je nucena přečkat víkend ve společnosti velkého a děsivého vidláka Marvina, rozhodně nečeká, že se během dvou dnů do toho samého velkého a děsivého Marvia - vlastně Pavla - dokáže zamilovat. A když odjíždí, vůbec nečeká, že by Marvin mohl mít zájem o něco víc, než příjemný úlet. Ale po nějakém čase zjišťuje, že se jí velký zlý Marvin zapsal do života víc, než jedním úletem...... celý text

Ivik3
15.05.2020 5 z 5

Opravdu čtivá.Misty jsem se i hlasitě smála:).
Pro mne velice příjemné čtení a odreagování.
Chtěla jsem nějakou knihu pro rozečteni,která mi navodí velice příjemnou atmosféru a to se povedlo:)

JitkaH83
01.05.2020 3 z 5

Čtivá, oddychová, jednoduchá. Finále trochu přitažené za vlasy, z hrdinky zbytečně hysterka.

Barča9
05.03.2020 3 z 5

Docela čtivý román. Klasika-on chce jí,ona chce jeho, ona ho nechce,on ji hledá.... A nakonec svatba :) kniha se četla lehce a rychle. Doporučuji jako letní čtení k vodě

Peslik
21.02.2020 4 z 5

Blbost, ale já se u toho tak bavila, až mi bylo líto, že je konec.
Takže, pro očistu hlavy, nebo při depce...klidně do ní :D

martina.culik
12.02.2020 3 z 5

Kniha jako celek mi přišla trochu tuctová. Nicméně některé "hlášky" ústřední postavy, mě bavily:
"Měla jsem chuť mu ten jeho pobavený úsměv poupravit. Třeba pánvičkou."

Beltrix
11.02.2020 4 z 5

Příjemná romantická oddechovka z českého prostředí. Jediné, co ji trochu kazí, je dosti vulgární slovník hlavní hrdinky, který mi není blízký. Na druhou stranu je obálka opravdu hezká a délka knihy autorkou skvěle odhadnutá.

Gabri-88
11.02.2020 5 z 5

Čekala jsem, že hodnocení a komentáře jsou nadhodnocené... Jenže jsem se tlemila od začátku do konce a Adolf mi způsobil dokonce hysterický záchvat smíchu... A pak taky Flek. Takže jsem nucena dát plný počet hvězdiček, nedá se svítit:-)

"Dej tu nohu pryč, nebo ti něco udělám!" zasyčela jsem. A myslela jsem to fakt vážně. Hned vedle dveří visela lžíce na boty, pěkně velká a kovová, ne takový ten ikeácký chcípáček.

Mišule_11
09.02.2020 4 z 5

Tahle knížka mě zaujala hlavně svojí anotací! A už od prvních řádků si získala moji pozornost. Nejen, že se mi četla dobře, ale také jsem u ní kroutila občas nevěřícně hlavou až jsem se musela smát. A její útlý počet stran mi utekl jako nic! :)
Určitě dám možnost i dalším knihám od této autorky!

Zdenas5
05.02.2020 3 z 5

Hloupoučké, ale vtipné.

Princezna_1
26.01.2020 5 z 5

Výborná knížka. Velice doporučuji. Autorka má hezký způsob psaní, text má spád a zaručeně vás pobaví.

Catyna
13.01.2020 5 z 5

Velice vtipná

heliiinka
27.12.2019 4 z 5

Jednohubka, kdy se řežete smíchy, jak je to hloupý a naivní.
I když konec už byl moc sluníčkový.

maruska93
22.11.2019 5 z 5

vtipné oddechové čtení pro ženy

janina66
22.11.2019 5 z 5

Bože to byla NÁDHERA!!! Už dlouho jsem tak něco vtipného nečetla. Musela jsem se někdy řehtat nahlas Markétiným hláškám. Fakt super.

barbora5337
16.11.2019 5 z 5

Krásná oddechová a optimisticky naladěná kniha... Přečtená tak snadně, řekla bych, že je to ,,jednodechovka". Všichni, z mého okolí, kteří četli tuto knihu, ji zhltli jedním dechem. Pohádkový příběh. Chtěla bych jednou potkat koně na silnici, který by mne zavezl za podobným Marvinem :-)

Knihomolka97
05.11.2019 5 z 5

Ježiiiš to bylo skvělé! Vtipná (hodně), romantická jednohubečka.
Marvin a Zmrzlina, to je TOP. ❤ Jo možná to bylo v některých ohledech přehnané, ale já se bavila od začátku až do úplného konce a 5 hvězdiček dávám bez váhání. :-)

ywettal
18.10.2019 1 z 5

Taková nepovedená, předvídatelná a nudná romantika. Škoda času stráveného u knížky.

Wabinka
16.10.2019 5 z 5

Taková příjemná jednohubka

Jirulka
29.09.2019 5 z 5

Příjemná jednohubka, která mě i pobavila.

Ála1968
26.09.2019 4 z 5

Bylo to milé počtení na odpoledne.Jen ten konec,kdy Markéta pořád utíkala,se mi zdál dost přitažený za vlasy.Jako celek mě to pobavilo a rozesmálo.Miluji prostě romantiku.

2012  89%Nebezpečná láska
2014  85%Zakázaná přitažlivost
2014  79%Pekáč buchet
2013  88%Nepřítel mého nepřítele
2013  82%S hlavou v oblacích (pejru)