Láska na vlnách

Láska na vlnách https://www.databazeknih.cz/img/books/59_/5986/bmid_laska-na-vlnach-c4I-5986.jpg 4 23 3

Růžová kolekce série

Mladá a nezávislá dívka Shona Wintertonová, která se snaží uniknout poručnictví svého otčíma, získá, díky znalostem cizích jazyků, místo sekretářky výstředního markýze a vyráží s ním na plavbu po Středozemním moři, při níž se on údajně chystá psát cestopis. Jak Shona postupně zjišťuje, obeplouvají místa, kde markýz před dvanácti lety trávil líbánky se svou ženou, a hledají člověka, jenž ji nedlouho po svatbě zastřelil. Shonino postavení je obtížné a navíc se ještě komplikuje tím, že po Shoně pátrá její peněz nenasytný otčím, jenž ji chce provdat pro její jmění. Podaří se mladé ženě vzbudit znovu v podivínském markýzi ztracenou radost ze života a překazit mu jeho neuváženou pomstu? Podaří se jí vymotat z klubka lží, které o sobě napovídala, a vyhnout se přitom svému otčímovi? Román vrcholí na kouzelném ostrově Kypru, který staří Řekové nazývali Ostrovem lásky.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Love in the East , 2005

Ála1968
18.04.2023 5 z 5

Tak tohle se mi líbilo.Mělo to děj, krásnou romantiku,byl tam padouch a zápletka.Za mě super

Alinois
09.02.2018 5 z 5

Super čtení, krásná kniha :)

MinaHawke
29.03.2017 5 z 5

Moc hezký příběh o sympatické Shoně, která je donucena uprchnout z domova a v přestrojení se vydává na plavbu s markýzem Chilworthem, který je zaslepen touhou. Dokáže Shona markýze přesvědčit o tom, že by měl znovu začít žít a ne se jen utápět v minulosti?