Rozcestí osudu

Rozcestí osudu https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/507684/bmid_rozcesti-osudu-swP-507684.jpg 4 69 69

Minulost dala Sáře dost zabrat, ale stále touží po štěstí a hřejivé náruči muže, který ji bude milovat stejně jako ona jeho. Ve svatební den však vyplují na povrch skutečnosti, které ji srazí k zemi. Utíká na jediné místo, kde nalézá vnitřní klid, na hřbitov s hrobem své maminky. Právě na místě zatoulaných duší nalezne, co by nikdo nikdy nečekal. Odkryje odpovědi na mnohé své otázky a někdo přijde na rozcestí, aby jí pomohl nabrat jiný směr. Kdo ovlivní její další život? Najde štěstí, lásku, vřelou náruč a zbaví se své tíživé bolesti? Možná jen osud přichystal krutý střet se stíny minulosti...... celý text

MonikaBobo21
28.12.2022 5 z 5

Do háje to jsem si pěkně obrečela. Dobrá, emotivní kniha, na prvotinu super!
A chyby? V každé knize najdu nějakou chybku, tady jich zase tolik nebylo, setkala jsem se už s horším zpracováním

Jajula75
24.12.2022 4 z 5

Milé, příjemné, emočně vás to rozloží. Přečteno za dva večery. Příjemné překvapení na prvotinu a na to odkud to vyšlo.

Babu150
20.12.2022 5 z 5

Než začnete číst tuto báječnou knihu, vezměte si do své blízkosti kapesníčky. Rozhodně vaše oko nezůstane suché. Nikdy nevíme, co si osud pro nás chystá. Ale to, co nachystal Sáře vám vezme dech. Krásný příběh plný emocí, které až tají dech. Už se těším na další knihy.

Nadda64
20.12.2022 5 z 5

Krásná kniha při které musí mít člověk neustálá kapesníky po ruce. Nikdo neví co mu osud přinese. Těším se na další knihu od této autorky.

marie0412
20.12.2022 5 z 5

Osud si s člověk někdy až nepěkně zahrává. Musím přiznat že při čtení nezůstaly oči suché. Příběh je plný emocí. Velké díky autorce za tak skvěle dílo ️

miloslava3256
19.12.2022 5 z 5

Plné emocí, zajímavé propojení co člověk nečeká. Taková super jednohubka na večer.

Mon.CouCou
18.12.2022 5 z 5

Protože jsem byla u zrodu této autorky i celé knihy, dovolím si hodnotit jako první.
Emilly vložila do knihy obrovské emoce a nebudu lhát, čtenář si popláče. O to propletenější je celý příběh a rozhodně stojí za přečtení, protože ten konec stojí za to :-)