Sladký nepřítel

Sladký nepřítel https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/496453/bmid_sladky-nepritel-fMo-496453.png 4 222 53

Royally (Kristen Callihan) série

< 2. díl

Svět zná Emmu jako princeznu Anyu ze seriálu Temný hrad. Její postava je však popravena a Emma navíc zjistí, že ji její přítel podvádí. Potřebuje si od všeho odpočinout, a tak využije nabídku dobré přítelkyně své babičky a poněkud excentrické samotářky Amalie a odjede na její sídlo Rosemont, kde snad nalezne klid a užije si nějaký čas o samotě. Ke svému překvapení zde potká Luciana, Amaliina vnuka a bývalého profesionálního hokejistu. Pro Luciana je těžké se smířit s tím, že na vrcholu své kariéry musel kvůli zranění nechat hokeje a že se už nikdy nebude moct věnovat sportu, který tolik miloval. Svůj čas nyní věnuje vedení babiččina panství a pečení, které ho přivádí na jiné myšlenky. Emma se mu líbí, kvůli své zahořklosti se jí však vyhýbá a jen peče domácí koláčky a krémové dorty, jimiž jí a možná i sám sobě říká, že je čas zas ochutnat život. Jejich vzájemná přitažlivost sílí, a když oba dostanou ve svých profesích druhou šanci, musí se rozhodnout, zda by měli dát přednost své práci, nebo citům.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Make it Sweet , 2021

lucie3944
03.12.2022 3 z 5

Bože, ty francouzské názvy zákusků! Hned bych ochutnala!
No nic, ke knize. Ztratit, svým způsobem, smysl života, musí být velmi frustrující a děsivé. A nedivím se, že člověk ztrácí sebevědomí. Ale třeba opravdu stačí potkat někoho, kdo vám ukáže, že za něco stojíte i bez toho. Je to velmi zjednodušené, ale proč ne. Mně se to líbilo, i to prozření na konci, i když to není nic nečekaného.
Není to veledílo, je to příjemná oddychovka, ale úplně bez námětu k zamyšlení to taky není.

havrmoni
02.12.2022 4 z 5

Takové relaxační, sladké, romantické. No zkrátka pohodové čtení pro předvánoční čas, zapomenout na stres a vůbec celý svět. :))

keiko33
30.11.2022 3 z 5

Slabšie ako Drahý nepriateľ. Začiatok bol fajn, no potom sama nuda. Strašné sa to vlieklo. Koláče boli milé spestrenie, aspoň som sa naučila niečo nové, ale to bolo asi tak všetko. Tešila som sa na sexi zatrpknutého hokejistu, no akosi nič z toho. Chýbala mi chémia medzi nimi. Bavila má akurát Amalia a Sám. To bolo milé spetrenie. Až ten koniec bol zaujímavý, epilóg až príliš sladký a fádny. Celé to bolo také nemastné, neslávne.

biki
27.11.2022 4 z 5

V současné depresivní situaci a v krátkých sychravých dnech není nic lepšího, než si trochu osladit život takovou (či jinou podobnou) knihou. Co jsem od knihy čekala, to jsem také dostala - možná, že až trochu moc přeslazený, ale jinak přiměřeně zajímavý příběh o dvou celebritách, které nečekaně dostaly facku od života, ale přes jisté komplikace se s ní vyrovnaly. Jasně, že je to předvídatelné, ale i to se v tomto žánru očekává.

Ketfl
24.11.2022 5 z 5

Tak tohle bylo opravdu slaďoučké čtení, ale mně to naprosto dokonale sedlo. Ano, kniha je předvídatelná, ale tak krásně se četla. Milý příběh, pěkné prostředí, spoooousta zákusků a dortíčků a k tomu jeden nabručený a namakaný hokejista - no a dílko je na světě. Mezi hlavními hrdiny byla přímo dokonalá jiskra, takže jsem si čtení opravdu užila. Jsem spokojená. Od knihy jsem dostala vše, co jsem chtěla. Líbilo se mi to.

Zomy
24.11.2022 3 z 5

Mě to vůbec nebavilo. První díl byl milé překvapení, tady se jen tlachalo a tlachalo, hned po prvním setkání už byla Emma a Lucian spřízněné duše, které dokázaly komunikovat i beze slov... žádná jiskra, žádné zajímavé dialogy, velká nuda. Musela jsem se přemlouvat, abych to vůbec dočetla. Nechce se mi věřit, že stejná autorka dokázala napsat toto i Manažera, který mě bavil moc.
Dávám 3 hvězdy, třeba jsem se jen netrefila do své nálady.

aknicul
23.11.2022 4 z 5

Přečteno a k tomu i napečeno :-)! Přeslazené, nereálné, ale milé pohlazení na duši.

Jeanine8
21.11.2022 5 z 5

Jeden by z toho dostal cukrovku, ale stejně si nejde pomoci….Dostanete přesně to, co slibuje název knihy!
PS: jdu zakrojit tlačenku a otevřu krimi, ať zachovám rovnováhu!:-))

moma08
21.11.2022 5 z 5

Ano, je to sladké až moc sladké, jak říká název knihy, ale já tohle asi právě potřebovala, dát si takovou dobrůtku.
I když to bylo hodně předvídatelné už od začátku a určitě to nebyl ani originální příběh, tak já jsem překvapivě spokojená.

hana1039
21.11.2022 5 z 5

Tak jo... než se začtete,tak si kolem sebe připravte nějaké dobroty, ať se pak nerušíte odbíháním do spíže něco hledat ke snědku... fakt :-) krásně nenáročný příběh pro relax, milý a sladký :-))

Hatshepsut
19.11.2022 5 z 5

Kniha o nevrlém bývalém hokejistovi, který svádí hlavní hrdinku Emmu pečením luxusních francouzských zákusků? Za mě ano, je to sice sladký příběh se vším všudy, ale zároveň zábavná čtivá oddechovka plná romantiky.

Raislin
18.11.2022 4 z 5

Jej! To bylo tak sladké, jako všechny zákusky v knize! Taková "pohádka". Jsem přeslazená a potřebuji teď něco trochu vážnějšího. I tak mám, ale z knihy fajn pocit a usmívám se. Takže kdo hledá něco nenáročného, vřele doporučuji.

evineckY
15.11.2022 5 z 5

Ach lidi, jak já sladké nemusím, tak při čtení této knihy mi tečou sliny jak buldočkovi !
Taky chci takového siláka, který mi bude péct...
Pěkný poklidný příběh bez velkých zvratů a hysterie.
Moc se mi kniha líbila a doporučuji.

2021  82%Idol
2022  84%Drahý nepřítel