Nevinná navždy

Nevinná navždy https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/303756/bmid_nevinna-navzdy-oZC-303756.jpg 4 431 66

Rosemary Beach série

< 3. díl

Rush slíbil Blaire, že ji nikdy neopustí. Ale slib se pro něj stane těžkou zkouškou… Rush musí volit mezi svou rodinou a láskou k Blaire, přitom nechce ani jedno ztratit. Jak to ale udělat? Blaire zase nechce opustit svoji pohádkovou představu o láskyplném vztahu s Rushem. To už ale dávno není pravda, oba se navzájem zraňují a Blaire už nemůže zastírat, že téměř nic není v pořádku. Dovedou svůj vztah udržet, aniž by každý z nich neztratil příliš?... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Yoli (ČR)

Forever Too Far , 2013

KrisV.
28.12.2017 4 z 5

Třetí díl mi připadal nejslabší - dějově nic moc + hodně neuzavřených otázek - vztahů

lucie2952
03.12.2017 1 z 5

Třetí díl byl zbytečný. Bohatě by stačily dva. Předchozí dva díly mě bodně bavily, ale tohle už byla nuda. Vyloženě jsem se musela do čtení číst. Jsem ráda, že mám serii dočtenou.

jani.ruzicko
23.10.2017 4 z 5

závěr nebyl špatný =) Rush mě vytáčel tím, jak se pořád zpětně omlouval, za to co udělal, nebo spíš neudělal, když měl... na druhou stranu, pak tam měl i pěkné pasáže =) Nan se asi nezmění, věčně si bude připadat ublížená... a Grant a Woods mě zaujali, jdu na jejich příběhy =)

Daginka
20.10.2017

Rush se stal chlapem s povahou ženské, takhle chlapi nepřemýšlí a kdybych takového měla,pěkně by mi začal lézt na nervy. Proto podle mě až moc nereálná povaha,ale každopádně čtení opět dobré :-)

salča
29.09.2017 5 z 5

Byla to krásná,sladká romantika.
Všechny tři díly byly čtivé a hlavní postavy sympatické.

Xena011
04.09.2017 4 z 5

Tento díl mi přišel ze všech nejslabší, ale jako oddechové čtení je pořád super.

kristyna1301
22.08.2017 5 z 5

Bezva, super, úžasný :-) Připadám si, jako puberťačka a po téhle písničce https://www.youtube.com/watch?v=305SVg_fr9Y miluju Rushe ještě víc :-) Nutně potřebuju další díly :-(

Mark.
20.08.2017 4 z 5

Přesně jak jsem se obávala, velmi předvídatelné, a už to nebylo ono. Bylo fajn vidět, jak se v závěru Rush zastal Blaire před Nan. Celkově to již nebylo takové propracované a velmi strohé. 4* dávám asi jenom proto, že jsem si předchozí díly velmi oblíbila a zaujalo mne pojetí dalších postav.

hrabalikoval
26.07.2017 3 z 5

Po druhé dílu jsem dlouho nevěděla, že i pokračování no byla jsem proto, aby jejich příběh pokračoval. Když jsem později zjistila, že jejich děj pokračuje byla jsem nadšená. Stejně tak jsem nadšená z poslední knížky (ikdyž od začátku víme jak to dopadne). Bylo příjemné si znova tuto sérii přečíst a dopnit ji poslední velmi zajímavý díl.

Mark2000
26.07.2017 4 z 5

Krásný a romantický konec, co jiného čekat?

Evule114
17.07.2017 5 z 5

Konečně konec, který se skvele četl, hlavně kvůli svatební písni Rushe, tu jsem si oblíbila. Nan je opravdová kráva, lezla mi všechny tři díly na nervy, nechala bych ji pěkně zavřenou v blázinci. A co jako Grant a Harlow? Nebyl by to další skvělý příběh na tři díly? :-)

Sasha001
04.07.2017 3 z 5

První dva díly byly dobré oddechové čtení, ale tenhle díl bohuže zklamal i jako oddechovka...

Mišík
01.07.2017 2 z 5

Knížka zklamala, děj se odsunul až na druhou kolej a na prvním místě mi přišlo chvílemi více než otravné "křičení Ruschova jména" a jiné scény tohoto typu.

Terka18
03.06.2017 5 z 5

První dva díly, pro mě, byly lepší. Hezké zakončení série, vše se vyřešilo. I když bych Rushe někdy nejraději uškrtila, za to jak se choval, tak je to stejně úžasná postava.

Kačík
01.06.2017 4 z 5

Pro mě pěkný závěr pohádkového příběhu. Nenáročná oddechovka. Další díly z pohledu ostatních osob si přečtu ze zvědavosti. Zajímavý nápad sepsat jeden příběh z pohledu různých osob.

Kayla
27.05.2017 4 z 5

Třetí díl byl dle mého názoru nejslabší. Mám ráda romantiku, ale místy to bylo až moc sladké a neuvěřitelné. Přesto to byla velmi dobrá oddechovka.

oolinkaa
16.05.2017 1 z 5

docela velká blbost..:/ a pro děti a mládež? no mládež možná, ale děti ne..autorka se asi zapoměla, a nějak ji nedošlo, že chvilkama není u padesáti odstínů...:/

PetraBery
12.04.2017 3 z 5

Pěkné pokračování příběhu Blaire a Rushe, které si tak jednoduše plyne a na oddech je ideální četbou. Žádné velké zvraty se nekonaly, ale přesto čtení nelituji. Pokud vyjde další díl ze série, ráda se do Rosemary Beach vrátím.

Ditules
08.04.2017 3 z 5

Na této sérii mě zaráží jedna věc, a to je zařazení mezi dívčí romány. Spíš by to měla být četba pro ženy. :) Průměr.

anetka.repova
15.03.2017 5 z 5

Celá série byla úžasná. I když mi strašně lezla na nervy Nan. Chovala se jako malá holka a nedokázala pochopit, že ji nikdo a hlavně Blair nechce vzít Rushe bratra. Dost mi také vadilo, že Rush za ní běžel kdykoliv ona začala brečet. Nedivila jsem se Bliar, že ji to vadí, ale vždy se snažila být tolerantní a vše chápat.

Dost povedená série. V jistých úsecích a po dočtení, mi připadalo, že mohl být klidně jenom jeden díl. Pořád se řešilo jen to jedno. Jestli Bliar zůstane s Rushem. Takže to mohla rozvést maximálně do dvou dílů.

Nevím jestli jsem to dobře pochopila, ale v zahraničí jsem viděla, že by to mělo mít ještě pokračování a ne jedno až 8 tak to už vážně netuším. Co jsem viděla obálky knih, tak ty další díly by měly být o Nateovi, jejich synovi. Fakt nevím.

Poslední díl jsem přečetla za dopoledne. Tak až čtivé to bylo.

Doporučuji.

pro ženy