Rose a kouzelníkova maska ekniha

Z královského paláce byla odcizena vzácná maska nepředstavitelné kouzelné síly. Rose má podezření, že je to práce temných čarodějů – a nebezpečí je na obzoru. Snaha odhalit a zadržet zloděje ji přivede do tajemných Benátek, kde nic není takové, jaké se na první pohled zdá. Dokáže Rose pomocí svých magických schopností získat masku dříve, než bude odhalena její skutečná moc?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/258017/rose-a-kouzelnikova-maska-258017.jpg 4.663

Rose 3.

Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno (ekniha), CooBoo

Kniha Rose a kouzelníkova maska

Blanchidlo
27.10.2019

Sérii s Rose mám moc ráda a tajemné Benátky k tomu, nádhera!

KošíJánuška
30.01.2018

Prosím není tu někdo kdo by ji prodal ze své knihovny ? Pro mou dcerku ?

agatha2
03.12.2016

Tuto sérii jsem si přečetla ze zvědavosti, slyšela jsem o ní spoustu pozitivního a po jejím přečtení, mám stejný pocit a už se moc těším, až bude příběhy Rose číst má dcerka.....Rose mi byla moc sympatická, vlastně všichni členové domácnosti kouzelníka Fountaina ( jedině Susan mi vadila). Starý dobrý Londýn tajemnou atmosféru krásně dokresloval a v tomto díle se přidaly ještě i mé milované Benátky. I když mi táhne na čtyřicet, čtení této série pro děvčata jsem si moc užila.

ivzu77
28.08.2016

Třetí díl knižní kouzelnické série o mladé Rose jsme si četly opět s dětmi před spaním a stále se rozvíjející příběh se nám moc líbí.

Sixtinka144
03.06.2016

Opět skvělá kniha! Je velice napínavá a plná zvratů. Sama jsem se nemohla dočkat kdo byly/jsou její rodiče. Dávám pět hvězd!

Sarfias
15.11.2015

Rose se konečně dostává na pozici, která ji náleží. Stává se kouzelníkovou učednicí se vším všudy. Konečně se dostáváme také k nakousnutí té nejdůležitější otázky - kdo byli vlastně Rosiní rodiče, když má kouzelnické nadání?
Kniha je velmi napínavá a plná zvratů. Dospěláci nestyďte se, přečtěte si ji také. Stojí to za to! :)

adis813
24.02.2014

ahoj, kdo tu knihu četl může mi zodpovědět čtyři otázky? (týkají se té knihy) musíme je zodpovědět a já tu knihu nemohu nikde sehnat. předem děkuji

Di...
04.11.2013

Třetí díl dostal nádech určité osudovosti. Nejen, že se Rose konečně přehoupla z role služebné na skutečnou kouzelnickou učednici, ale díky svým schopnostem dokáže vidět a pochopit mnohem víc, než většina ostatních postav. Navíc se hlavní nepřítel rozhodl pomstít na ní, takže se vážený kouzelník vydává s bandou děcek na výlet do nádherně tajemných Benátek, kde se konečně dostáváme na stopu té největší hádance celé série - Rosiných rodičů. Snad se objasnění dočkám posledním díle.