Robinson Crusoe (převyprávění)

Kniha Robinson Crusoe (převyprávění)

MilackovaN
předevčírem

Knihu jsem četla jako povinnou literaturu na vysoké škole, která je doporučena pro děti a mládež. Chvíli mi trvalo než jsem se do děje dostala, takže jsem musela číst s pauzami, ale od života na ostrově už se to četlo samo, bylo to velmi detailněji popsané a velmi mě čtení o ostrově bavilo.

Wewrka
03. dubnaodpad!

Soudruh Robinson. Nenávidím tuto knihu, celé Česko je jí zamořeno, komunisticky proškrtaný Robinson. Nechápu, že po 30 letech po listopadu je stále v povinné četbě právě tato varianta, místo aby se doporučil jen Robinson. V knize chybí nejzákladnější myšlenky originálu.

Usire

Moje zamilovaná kniha, kterou čtu snad každý druhý rok znovu a znovu (někdy i v jiných jazycích a vydáních). Příběh je naprosto úžasný a hltám každou větu. Nejvíce se mi líbí Robinsonovo přežívání na ostrově.

AgiMangi

moc hezká kniha, doporučuji

petra.kosiky
30.11.2020

Po dlouhých letech jsem knihu přečetla znovu - tentokrát dětem před spaním. Děti byly nadšené! Nemohly se vždy dočkat dalšího čtení a nejraději by knihu přečetly najednou.
A já si příběh ráda zopakovala, zjistila jsem, že jsem si ho vlastně vůbec nepamatovala.
Krásné vzpomínky na dětství, krásná inspirace pro dětskou fantazii, perfektně dobrodružný příběh.

ve.rena
20.11.2020

Kniha byla pěkná a i film.

ladyKristyn
20.11.2020

Též jsem četla jako povinou četbu a líbil se mi film.

georginaa
20.11.2020

Též se přidávám jako ostatní k povinné četbě na základní škole. Kniha je dobrodružná, čtivá a moc ráda jsem ji četla. Zfilmovaná verze byla též pěkná, myslím, že tento příběh je pěkný v jakékoliv podobě.