Rubínové prekvapenie

Rubínové prekvapenie https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/384710/bmid_rubinove-prekvapenie-ZPo-384710.jpg 4 50 4

Risk Ltd. série

Nevšedný umelecký predmet s názvom Rubínové prekvapenie je zatiaľ neočakávaným darom v rukách nič netušiacej šperkárky Laurel Swannovej. Tá je, ešte skôr než zistí, o čo ide, vtiahnutá do hry, v ktorej ide každú chvíľu o život.

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Remedium

The Ruby , 1995

petraj30
22.06.2021 4 z 5

Moc se mi to líbilo. Řekla bych, že ty knihy z moderní doby jdou spisovatelce přece jen o něco lépe.
Oba hrdinové byli skvělí, jen se báli začít žít nový život. Cruzovu osobnost bych víc rozepsala, ani postava Laurel nebyla kdoví jak popsaná, ale Cruz mi přišel vzdálenější. Děj knihy byl velmi rozmanitý, proto se to netočí jen kolem hlavních hrdinů, ale i těch ostatních.
Ta zápletka byla úžasně zajímavá, takže se člověk nenudí ani chvilku. Jsem zvědavá na další díl.

havrmoni
01.07.2018 5 z 5

Já nemůžu jinak než zase za 5☆. Já se u jejích knih nenudím. Je tam napětí,dobrodružství,romantika a láska. Hrdinové se nepatlají v blbostech,ale prostě když je to přitahuje,tak to příjmou a ono se to nějak vyvrbí. Tak je to i v tomto příběhu. Moc hezké.

aja11
05.03.2013 4 z 5

Zařadila bych ho - napínavý román pro ženy. Ale možná i muži si rádi přečtou, jak jsou na tom ženy s citami.

mumin63
30.11.2012 5 z 5

Knížky, které píše tato autorka pod pseudonymem Ann Maxwell se mi líbí nejvíc

Ann Maxwell (p)
americká, 1944