Reflexní terapie jako životní styl

Reflexní terapie jako životní styl https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/179401/reflexni-terapie-jako-zivotni-styl-179401.jpg 4 8 3

Beáta a Július Patakyovi patří mezi přední reflexní terapeuty u nás a jsou považováni za pokračovatele školy Ing. Jiřího Janči, CSc. Mnoho let jsou nadšenými uživateli a propagátory reflexní terapie proto, že jim samotným pomáhá prožívat plnohodnotný život ve stálém zdraví.Reflexní terapie se doslova stala součásti jejích životního stylu. V dnešní době velmi křehkých vztahů jsou navíc příkladem toho, že žít v partnerské dvojici nemusí být utrpením, ale že je to naopak velmi přínosné pro obě strany.... celý text

Aghatte
20.01.2021 5 z 5

Naprostá bomba, jejich knihy mě nikdy nepřestanou fascinovat. Učím se podle nich, ale jde to pomalu, což nevadí.
Něco už je i na mě moc - urinoterapie, tao sex, ale ostatní - věřím jim každé slovo.

M100
02.05.2018 5 z 5

Užitečné rady a praktické ukázky jak si pomoci. Hned by jsem se přihlásila k nim do kurzu.

Alma5
09.04.2018 5 z 5

Kniha obsahuje spoustu užitečných informací, např. svépomocné přímé uvolnění krční páteře, nervovou reflexní terapii, reflexní terapii pro psy a různé méně či více zvláštní léčebné metody.