Reborn ekniha

Mysleli si, že je to mrtvé. Mýlili se. Před dvěma lety udeřil v Londýně virus, který zabil tisíce lidí a přeživší zahnal do úkrytů. Leonovi se podařilo přežít a přečkat dvě kruté zimy. Teď ho drží naživu křehká naděje, že mrazivý sníh a led anglického podnebí virus nadobro vymýtily. K Leonovi se donesla zpráva o blížící se záchranné lodi. Nic však není takové, jak se zdá. Virus nezahálel…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/451228/reborn-w1a-451228.jpg 467

Remade 2.

Literatura světová, Sci-fi, Pro děti a mládež

Vydáno: (ekniha), Omega

Kniha Reborn

Schary
včera

Povedené pokračování, kniha se mi líbila snad víc než první díl. Fajn oživení byla linka s Tomem.

nikatus

Začínám fandit ufonovy, ať to ukončí.

FejKýý

Stále mám názor jak u minulého dílu že to není YA (např. že se člověk sjednotí s x dalšími lidmi a vytvoří tekutinu/kusy těl/bodce.. "její hlava byla tam, kde on měl dřív rameno"). Za mě mírný nadprůměr, bylo to opět hodně čtivé, uteče to a najednou jste na konci příběhu.. Poslední díl Rebuilt si určitě přečtu až vyjde a to abych měla doma teda rovnou celou trilogii a abych věděla, jak to bude pokračovat, konec byl teď zajímavý. Jinak se ale celkově nic v tomhle díle moc nestalo. Pořád mě to moc nebere, moc fantasy na mě.

viliam9617

Stále super kniha i když první díl byl přeci jen o něco lepší a hlavně rozmanitější. V druhém díle mi už některé věci přijdou moc přehnané. Jsem zvědavý jak to vše skončí.

Netti

První díl se mi líbil daleko více, ale to neříkám, že byl Reborn špatný. Několikrát jsem se při čtení přistihla, že už chci mít knížku za sebou... Závěr knihy jsem taky čekala o dost lepší i když vím, že bude ještě pokračování. 3,5*

Erlif

Dvojce dávám o hvězdičku méně, ale nechybělo málo a dostala plný počet. Trošku jsem si tu musela zvyknout na myšlenkové toky viru, proto ta hvězdička méně.. chápu, že autor chtěl vysvětlit vše, což se mi líbí ale tohoto bylo moc a úplně mě to nebavilo... ale jinak super... bohužel už s koncem knihy člověk tak nějak tuší, kdy a kde to skončí, i když neví jak... Už na prvním obale knihy bylo napsáno, že půjde o trilogii... no a teď budeme čekat a vir se bude dál zdokonalovat.. Máme se na co těšit? Doufám!

Lejčís

Reborn je spíše takovým "vycpávkovým" dílem této série, přesto se toho v něm stihne stát opravdu hodně. Líbilo se mi, jak se postavy vyvíjejí. Líbilo se mi, jak krásně kniha popisuje, co s lidmi udělá smrtelné nebezpečí, jak snadno dokáží odepsat ty, které ještě před pár minutami považovali za přátele. Jak krutí umí být, když jim jde o vlastní život, a jak z řádné organizace může díky davové panice dojít k anarchii prakticky během jediné minuty.
O tom, že je kniha napínavá a čtivá stejně jako první díl, se asi zmiňovat nemusím..
Jediné, co mě trošku zklamalo, je fakt, že oproti prvnímu dílu mi kniha připadala místy už trošku přehnaná, respektive jak se říká "přitažená za vlasy". Nicméně ten nápad a představa, že něco takového vlastně čistě hypoteticky možné je, je bezesporu děsivá. Nenapadlo by mě, že to řeknu, ale zlatej náš koronavir :D

rm

No, první díl mě dost nadchnul. Při tom druhém jsem se trochu do čtení nutil. Nějak mě přestala bavit neschopnost lidí a všeschopnost "viru". Tak nějak ani nejsem moc zvědavej na další díl :-(