Rakev

Rakev https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/516423/bmid_rakev-6UI-516423.jpg 5 9 4

Sklonek jednadvacátého století. Úkolem Nathaniela Reeda je těžit diamanty v drtivých hlubinách planety Uran. Jedinou jeho společností je tajemná Miranda, která se s ním spojuje z jiného těžebního modulu. Jednoho dne se však odmlčí. A zděšený Nathaniel se dozvídá, že nejspíš nikdy neexistovala, že si ji vytvořila jen jeho unavená mysl. Ale je to pravda? Co je skutečnost? Co jen jeho představa? A co se skrývá pod tajemnou Bariérou, pod níž se nesmí sestupovat?... celý text

Drowned
10.03.2024 5 z 5

Originální námět a délka tak akorát aby nestačila kniha nudit. Autora jsem neznal a dávám mezi své oblíbence. Sympatické je autorovo vlastní nakladatelství, kde si najdu další zajímavé tituly.

jindra_strelec
15.02.2024 5 z 5

Vzhledem k tomu, že je to novela, tak je rozsah tak akorát. Lze souhlasit s tím, že je Rakev rozhodně skvělá.

BerserkHalfdan
10.11.2023 5 z 5

Bylo to skvělé, ale kolega pode mnou má pravdu. Moc krátké! Takže tu mám vzkaz pro autora. Pane Pitzmosi, napište příště nějakou delší scifárna. Díky, Halfdan.

dpxcz
01.11.2023 4 z 5

Je to spíše taková povídka se zajímavým námětem. Čte se dobře, ale moc krátké.