Pojď se mnou, Radko!

Pojď se mnou, Radko! https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/2176/mid_pojd-se-mnou-radko-4Nk-2176.jpg 4 565 42

Radka série

< 3. díl

Osmnáctiletá Radka si brzy uvědomuje, že krása, kterou ji příroda obdařila, není vše, že hlavní je potkat opravdovou lásku a nalézt pevné místo v životě. S tímto poznáním překonává nejrůznější úskalí: hrozí se rozkolu mezi rodiči, plno nástrah jí přináší škola, hlava se zatočí při pohledu do Jeho očí... Její kluk je hezký jako obrázek, chytrý jako kniha, je hodný - ale stačí to? Je takový, aby se na něj mohla vždy spolehnout? Radka odpovědi na své otázky nachází o prázdninách, které tráví s partou přátel v Itálii.... celý text

Nermal
30.01.2024 5 z 5

Z Radky se stala maturantka, zmoudřela a mezi maturitou a vysokou si udělala s partou bezva prázdniny v Itálii. Pro mě hezký návrat do studentských let a romantika po česku a tak trochu retro. Mladší ročníky už moc nenadchne, ostatní pohladí po duši.

nikolma254
29.05.2022 5 z 5

Po letech jsem si dala rereading a rozhodně nelituju! Autorka je prostě klasika klasik. Druhý díl byl klasicky velmi frustrující, ale třetí můj nejoblíbenější jsem si užila na maximum! Pavel je prostě miláček a líbí se mi vývoj Radky. V nejbližší době se musím vrhnout i na ostatní autorčiny knížky, ale takhle série asi vždycky zůstane má oblíbená.

Dixinka
03.03.2022 2 z 5

Asi už jsem z tohoto žánru vyrostla.

Lucissia
01.08.2021 4 z 5

Kniha nezklamala, taková prázdninová oddychovka a repete po letech. Pavel byl sympaťák, Radka už o poznání méně. Ovšem, pobavily scény z autoškoly, taky jsem se učila ve Favoritu, jen nebyl zelený, ale červený. :-D

Ella161
26.09.2020 4 z 5

Radčina cesta za štěstím byla dlouhá, plná chyb, ale i úspěchů. Hodnotím všechny tři díly dohromady. V první jsem jí fakt nesnášela. To, jak opovrhovala každým a vším. Kráse a hezký vzhled nadevše! Chudák Pavel si s ní něco vytrpěl. Ale jsem ráda, že jí ukázal jiný pohled na svět a Radka se nechovala zas až taková nána. Druhý díl jsem probrečela. No jo, fakt si nedělám legraci. Přišlo mi strašně smutné, jak se Radka na Pavla vykašlala, že na něho nečekala a nechala se oblbnout hezounem Erikem! Erika jsem nikdy neměla v lásce. Choval se jako gentleman a co z něho vykvetlo! Bídák jeden. No ale jak se zachovala Radka k Pavlovi, tak se Erik zachoval k Radce. Vlastně si to zasloužila za všechno, co Pavlovi udělala! Tenhle, tedy třetí díl, se mi líbil nejvíce. Radka konečně dospěla, měla smysluplné názory. Jejich dovolenou v Itálii jsem si moc užila. Hlavně ty chvíle s Pavlem! To byl vždycky můj favorit. Správný, věrný kluk. Radku moc miloval a já jsem ráda, jak to dopadlo! Konec jsem samozřejmě tak proplakala, protože jsem jim to z celého srdce přála!

Tesssay
25.09.2020 5 z 5

Mam rada celou trilogii o Radce, a i kdyz uz mi davno neni “-nact”, tak se k ni rada cas od casu vracim.

Monkas1
22.09.2020 5 z 5

Mám pořád ráda od LL knihy, taková nostalgie, za mě ano:-)

Ygrayne
04.02.2020 5 z 5

Nejlepší díl celé série, krásné zakončení. Matěje bych kopla do zadku jak mi lezl na nervy...

luci33
25.08.2019 5 z 5

Radka dělala tolik bot, tolik špatných rozhodnutí, že nejde ve třetím díle smazat, co víte z dílů předchozích, a přesto je natolik skutečná, a jejich vzájemně opětovaná touha zkusit to ještě jednou a lépe natolik zřetelná, že jim prostě nejde nefandit.

Aknel26
21.08.2019 4 z 5

Důstojné uzavření celé trilogie, jen škoda, že Radka se z jedinečné osobnosti stává typickou hrdinkou většiny lanczovek – sympatickou dívkou téměř bez záporných vlastností, která umí vše vyřešit a každý ji má rád. I na slohu je znát, že knížka vyšla dlouho po prvním dílu, v autorčině nejplodnějším období. Zatímco první dva díly jsou psané v minulém čase, tento je jako většina knížek v přítomném.

Iva B.
10.06.2019 5 z 5

Tohle je asi moje nejoblíbenější od LL. Čtu si ji každé léto a pořád mě to baví :) Je to taková nostalgie, návrat do puberty a období, kdy člověku nemusel nic řešit :)

Pája699
27.05.2019 4 z 5

Další z mých oblíbených triolgie z dětských let :-) Ať je mi kolik je, ale vždy když potřebuji nějaký oddech, ráda si knížky od paní Lanczové přečtu. Má to příběh, děj, zasmějete se, není to na jendo brdo. I když tento poslední bych o trošku zkrátila, na můj vkus moc natažené, ale jinak nemám nejmenší vhrýdy :-)

Monike
11.05.2019 5 z 5

Paradni oddechovka a navrat do puberty! Diky CV!

Analady
27.04.2019 1 z 5

V prvním díle se zdálo, že z Radky se díky Pavlovi stala fajn holka. Druhý díl jsem na doporučení z komentářů vynechala a těšila se na to, jak to s Radkou a Pavlem dopadne. Musím říct, že čtení tohoto dílu pro mě bylo jedním velkým utrpením. Radka mi neuvěřitelně lezla na nervy. Měla jsem na ni přímo alergii. Knížku jsem dočetla, ale nestála vůbec za to.

Amneris
21.03.2019 5 z 5

Celá trilogie o Rádce je skvěle napsaná, četla jsem ji už dříve a ráda se k ní po letech vracím. Radce a Pavlovi jsem fandila, aby zůstali spolu, i přes to, co se stalo s Erikem. Konec byl skvěle zakončený. Lenka prostě romantické duši rozumí :-)

JancaMia
17.02.2019 5 z 5

krásné zakončení a moc jsem jim oběma fandila ..

happy19
13.12.2018 5 z 5

Krásné...Pavel 10*

Alinois
26.01.2018 5 z 5

Krásně zakončená trilogie o Radce, která patří bezesporu k nejlepším knihám LL.

Leona91
09.12.2017 5 z 5

Nejlepší náctiletá triologie jako jsem cetla. Pavla jsem si velmi oblíbila. Jako náctiletá jsem se ke knize stale vracela. Všechny tři knihy byly naprosto skvělé

Disinka
20.11.2017 5 z 5