Radio 1: Život v éteru

Radio 1: Život v éteru https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/520131/bmid_radio-1-zivot-v-eteru-m6D-520131.jpg 5 12 3

Příběh prvního českého soukromého rádia. Unikátní kniha mapující historii Radia 1 a počátky nestátního rozhlasového vysílání v Česku. Jak je možné, že divoká devadesátková stanice přežila dodnes a pořád se jí daří? Co je na rádiích vlastně tak skvělého a jakou mají budoucnost? Knihu napsala hudební novinářka Jana Kománková, která o hudbě a médiích píše od roku 1992 a v Radiu 1 působí od roku 1993 - vyprávění tak přibližuje fenomén lásky k rádiu "zevnitř”. Kronika kultu 90. let, který přežil svou dobu. Přes 500 fotografií, vzpomínky desítek rádiových osobností a výhledy do budoucna.... celý text

Berg1
01.03.2024 5 z 5

Stylová kniha popisující vznik a různé aspekty fungování nejlepšího českého rádia. Obsahuje plno archivních fotek a dalších zajímavostí.

Crimble
30.09.2023 5 z 5

Moje mládí a jak to bylo dál. Skvěle čtivě zapsáno, úžasně graficky zpracováno. Bez námitek.

NorN2
05.09.2023 5 z 5

Bylo prozíravé , že kronika Radia 1 vyšla na papíře s vyšší gramáží. Nostalgické slzy, by jemnější materiál dlouho nevydržel.

paměti, memoáry masmédia (tisk, rozhlas, TV, internet) rozhlasové vysílání

Jana Kománková