Konec

Konec https://www.databazeknih.cz/img/books/74_/746/konec-746.jpg 4 171 26

Poslední svazek nešťastných příhod sourozenců Baudelairových. Než však budou smět uzavřít svůj příběh, budou ještě muset čelit nebezpečné bouři, podezřelému nápoji, stádu divokých ovcí a obrovské ptačí kleci. A bohužel se také seznámí s opravdu strašlivým tajemstvím, jež se týká jejich rodičů

Dobrodružné Pro děti a mládež
Vydáno: , Egmont (ČR)

A series of Unfortunate Events, Book the Thirteenth: The End , 2006

Tajli
16.03.2013 5 z 5

Vynikající ! Nemám jiných slov. Jsem spíše čtenářka smutných příběhu a právě tato série mi vyhovovala na 100%.

mautina7
29.01.2013 3 z 5

Přidávám se k předchozím názorům. Chápu, že je těžké zakončit po 12ti knihách takto komplikovaný děj, ale tohle rozhodně nebyla dobrá volba Daniela Handlera (alias Lemony Snicketa). Vzhledem k tomu, jak jsem měla tuto řadu ráda jsem tímto také velmi zklamaná.

studentik
07.07.2012 2 z 5

Dozvěděl jsem se naprosté nic.Mrzí mě to. Bohužel mě autor zklamal.

tondavon
14.06.2012 2 z 5

Zklamání. Tak bych charakterizoval jedním slovem poslední knihu a vlastně i celou sérii o sourozencích Baudelairových. Poslední kniha série se bohužel odvíjí, co se týká vysvětlování záhad, v duchu knih předcházejících, což znamená, že se ani na třináctý pokus nedozvíte opět vůbec NIC!!! Nejsem čtenář, který je rád veden za ručičku, ale zde u mě už přetekl můj pohár čtenářské trpělivosti, který se začal plnit zhruba od devátého dílu věčným omíláním téhož. U mě zkrátka Daniel Handler po tomto dílu skončil a vím, že jestli v Česku vyjde další kniha, pod kterou bude podepsán, tak si ji dozajista nekoupím.

Youda
05.10.2011 5 z 5

Souhlasím s Wewerkou11. Moc jsem svou zvědavost neukojila, ba naopak! Ještě víc mě to rozpálilo! Protože v podstatě jsem se nic nedozvěděla. Jediné pozitivum je hrabě Olaf.. (Nebudu informovat ty, co to nečetli).

Wewerka11
29.09.2011 5 z 5

V celé Řadě nešťastných příhod si musíte polovinu domyslet nebo ji vypozorovat a tahle knížka není výjimkou... Je něco jako test, jestli jste přečetli všechny knížky série. Musím ovšem uznat, že se dozvíme malinko víc než v předchozích dílech, ale jako vždy najdeme více otázek než odpovědí, ovšem celá Řada je prostě geniální, takže žádná kritika není na místě.

Daniel Handler
americká, 1970