Špatné způsoby

Druhá kniha série Quincey Morris a Libby Chastainová. Poté, co se okultní detektiv Quincey Morris po svém vypořádá s černým mágem, dostane na vybranou: buďto přistoupí na spolupráci s FBI, nebo se bude muset do konce života mít na pozoru před mágovou pomstou. Rozhodnutí mu ztěžuje fakt, že se někdo zjevně rozhodl vyvraždit všechny bílé čarodějky a jeho přítelkyně Libby je zjevně další položkou na seznamu. V Iráku je ukradena kniha, o jejíž existenci ví málokdo – a skoro nikdo nevěří, že je skutečně tím, co se říká, že je: klíčem k nepředstavitelné moci pramenící ze zla v jeho nejryzejší podobě. Stopa vede do Spojených států a všechny indicie ukazují na excentrického miliardáře Waltera Grobia. A někdo už zase vraždí děti. Poté, co Morris a Chastainová odhalí souvislosti mezi těmito případy, zjistí, že před sebou mají svůj dosud nejnebezpečnější případ a pokud ho nevyřeší dřív, než o Valpružině noci vyjde úplněk, rozpoutá se apokalypsa vpravdě biblických rozměrů......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/55_/55530/spatne-zpusoby-55530.jpg 4.436

Quincey Morris a Libby Chastainová (2.)

Literatura světová, Romány, Fantasy
Vydáno:, Polaris

Evil Ways (2008)

Kniha Špatné způsoby

ludek.n
29.04.2018

Druhá kniha s paranormálními vyšetřovateli Quinceym Morrisem a Libby Chastainovou je sevřenější a méně rozbíhavá než její předchůdce. Ve Špatných způsobech se už nevyskytují úhybné manévry, které vedly příběh do slepých uliček, jako v první knize této série. Tady je jasně daná dějová linka a vyprávění proto uhání vstříc mohutnému finále jako po kolejích. I postavy získaly o něco více životnosti, díky sice sporému, ale přece jen nějakému nahlédnutí za oponu jejich konání. Závěrečná pasáž, v níž se čaruje, vzývá, utíká i střílí o sto šest, může někomu připadat lehce přitažená za vlasy, ale je to zábava, která k tomuto druhu literatury patří. Takže proč ne…?

hatuli
12.11.2014

Bavila,moc dobrá :-)

ivzu77
01.10.2014

Druhý díl série jsem přečetla jedním dechem. Opět jsem se plně ponořila do děje. Oblíbené postavy z první knihy jsem zde opět našla, nové postavy jsem si oblíbila. Teším se na další detektivní příběh a ráda doporučuji.

Bee
29.07.2014

Druhý díl se mi líbíl ještě víc, než ten předchozí. Objevují se tu postavy z prvního dílu, ale i nováčci, se kterými autor umí perfektně pracovat a podle mě to je největší plus téhle série. Dějově se mi to taky líbilo a knihu jsem prostě nedokázala odložit.

lanusinka
25.10.2012

Velmi dobré pokračování velmi dobrého prvního dílu

lukyli154
24.08.2012

Stejně jako předchozí díl, i tento byl velice čtivý a napínavý. V budoucnu se chystám i na další pokračování :-)

doktorking
09.06.2012

Musím přiznat výborná kniha,autor se docela vyzná,skvělá chemie mezi Morrisem a Libby,natočit jako seriál,to by mě ani nepřekvapilo..

luxury
14.11.2011

Jak jsem očekávala z prvního dílu i tato kniha byla napínavá po celou dobu :)

Justin Gustainis

Justin Gustainis