Putování hvězdy

Putování hvězdy https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/460500/bmid_putovani-hvezdy-GJL-460500.png 5 7 7

Byla jedna malá hvězda, čistě, jasně svítila, nemyslela, jenom byla, až zvláštní věc zažila... Takto začíná příběh o malé hvězdě, která neví, kdo je a proč existuje, a proto se vydává na cestu vesmírem, aby našla odpovědi na své otázky. Kam až hvězdička doletí? Co ji na cestě čeká? Koho na ní potká? Dostane odpovědi na své otázky?... celý text

muchomurka
29.04.2021 4 z 5

Ze začátku se mi knížka nelíbila, moc jsem to nechápala a říkala si "Proboha, jak ji budu hodnotit?" Ale jak děj postupoval, začínala jsem chápat a místo mě to zasáhlo tak, že jsem byla neskutečně smutná (třeba jak se hvězdička ptá v rodině na otázky, co ji trápí). Ještě, že jsou kolem nás hvězdičky. A věřím, že ta má tu stále je.
Krásný melancholický, ale jemný a milý příběh. A ty ilustrace, těmi jsem se těšila během čtení.

Damaj
12.03.2021 5 z 5

Krásný veršovaný příběh o smyslu života a samotném bytí. Na to, že je to knížka pro děti, jsem už po první básničce stírala slzy a celou dobu pak měla na krajíčku.

Autorovy knížky

2020  91%Putování hvězdy