Pusinka

Pusinka https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/3629/pusinka-3629.jpg 3 193 33

Kriminálně podbarvený příběh ze současnosti sleduje osud příležitostné prostitutky, která si tímto způsobem v podsvětí obstarává drogy. Knížka je částečně inspirovaná skutečnými událostmi a vypráví o současném podsvětí, o společenském i duševním marasmu, ale i o lásce, která nabízí tragickým hrdinům poslední možnost záchrany. Osudový propletenec zdánlivě nesouvisejících postav zavádí čtenáře do světa beznadějných existencí, do prostředí, kde je na denním pořádku sexuální násilí, brutalita a strach před dopadením.... celý text

čohynka
19.02.2014 2 z 5

Mám ráda knížky s drogovou tématikou, když mi až běhá mráz po zádech při jejich čtení. Bohužel, u téhle knížky se to nestalo. Sice se četla dobře, ale je to jedna ze slabších knížek o drogách.

bibi.r
17.12.2013 4 z 5

Upřímně musím přiznat, že mě příběh oslovil.
Přesto mě to nenavnadilo číst další podobné knihy.

Krisseliss
17.12.2013 4 z 5

Jednoduše psáno, zajímavý, ale přesto tolik známý příběh. Jedna z nejlepších knih o drogách.

zdenyCZka
29.07.2013 1 z 5

Knížku jsem přečetla za jeden den, dobře se čte, je jednoduchá ale rozhodně se nezapsala mezi mé oblíbené

Luxiee Axony
26.02.2013 3 z 5

Kniha je velmi jednoduchá na čtení. Měla jsem ji přečtenou téměř za 1 den. Ovšem nepatří mezi mé nejoblíbenější knihy s drogovou tematikou.

Miru
01.02.2013 3 z 5

Ve srovnání s jinými tituly obdobného tématu celkem slabé. Ale na druhou stranu absolutně čtivé. Prostě průměr - nijak zvlášť nenadchne, ale na druhou stranu ani neurazí.

Iworri
24.12.2012 2 z 5

Žádný trhák, ale přečíst bez úhony na zdraví se dá :)

Lucels
11.12.2012

Kniha se dobře četla ale čekala jsem od ní trochu víc.

petrak
07.08.2012 3 z 5

Knížka se čte dobře, přečetla jsem ji za jeden den.

ivankaax
26.07.2012 3 z 5

Knížka se dobře čte, ačkoliv co se týče příběhů drogové tématiky, je to jedna z těch slabších.

dark.ma93
23.07.2012 4 z 5

Drsné a psané tak čtivě a autenticky, že vás to vtáhne a přečtete v rychlosti. Drsný životní příběh.

LiLinka
14.07.2012 5 z 5

Tato kniha byla opravdu skvělá. Již se mi u pár knih stalo, že jsem je přečetla "na jeden zátah", ale tato byla úžasná... velké +

zunka
15.01.2011 odpad!

Jediná knížka, u které jsem seděla a přečetla ji celou najednou. Hned mě vtáhla do děje. Ikdyž ze začátku jsem byla trochu zmatená, když v prvních kapitolách byly popsány čtyři různé příběhy(z vězení, sexuálního zneužívání, starého přátelství), které se tak do sebe zamotávaly, ale i přesto úžasná knížka. A konec mě velmi překvapil, nečekala jsemk takový závěr..Doporučuju