Pusheen: Já, košišta

Pusheen: Já, košišta https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/492543/bmid_pusheen-ja-kosista-fsG-492543.jpg 4 283 283

Pusheen, určitě ji znáte. Zjistěte, co ji přiměje vrnět a proč už se do ní zamilovalo tolik lidí. Pusheen zahřála u srdce a rozesmála už miliony lidí po celém světě svými praštěnými gifovými obrázky, na nichž se natřásá a kroutí ocasem. Teď je připravená vystoupit z elektronických vod na papír! V téhle knize najdete ty nejpopulárnější facebookové obrázky a k tomu spoustu dosud neviděného materiálu.... celý text

Literatura světová Komiksy Pro děti a mládež
Vydáno: , CooBoo

I Am Pusheen the Cat , 2013

Sarajana
13.05.2019 4 z 5

dokonalá oddechovka, která pobaví :)

petshopačka
07.12.2018 5 z 5

Pusheen je moje oblíbená kočka, obrázky jsou moc vtipné. Líbí se mi i její sestra Stormy.

Eliška12
23.09.2018 3 z 5

Tak této knize se opravdu nešlo nezasmát :)
Opravdu jsem si nemyslela ,že jsou kočky tak chytré :) Pusheen mně naučila jak upéct sušenky nebo jak si udělat pizzu :) Super , jen je škoda , že nevyšlo víc dílů , hned bych si je přečetla . Nejlepší na tom ale je jak rychle se to čte . Knihu si přečetly i mé kamarádky , které nic nečtou a proto může všem jen doporučit .

IvonaK
05.08.2018 5 z 5

Tak u této knížky se nejde nezasmát. Škoda že měla tak málo stránek. Pusheen mě totiž snad nikdy nepřestane bavit. Nejen že je krásně vypasená, ale v této knize se i dozvíte řadu věcí, které jsou schopny udělat tlusté kočky.

ivetts
07.06.2018 5 z 5

Pro zvednutí nálady :) roztomilá a vtipná knížka.

M-arta
19.04.2018 3 z 5

Našim dítětem milovaná listovací drobnůstka (mne zas tak nebere, ale chápu to)...

sgjoli
25.03.2018 4 z 5

Nevím, jak moc se zrovna k této knize dá napsat plnohodnotný komentář. :-D Každopádně kniha je to milá, příjemná, na pobavení a relax. Graficky skvělé a už jen to, že si tím člověk prolistuje a prohlídne si ty obrázky, musí pohladit po duši. Protože Pusheen je prostě roztomilá.

miska_semna
26.02.2018 5 z 5

Takové... ze života... :)

luthien
15.01.2018 5 z 5

Pokud je člověku smutno, není nic lepšího, než si listovat touhle knížkou :)

Kačkaknihomol
08.01.2018 5 z 5

Absolutní roztomilost, přemýšlím o tom, že jí narvu do ruky snad každému, jen aby mu to zvedlo náladu. Přečtení netrvá maximálně pět minut, přesto se člověk pobaví, usměje a celkově mu tahle zvedne náladu. Myslím si ale, že by se tahle ta mini knížka měla jmenovat "Desatero líných přikázání" nebo tak něco, protože spánku a jídla je v této roztomilosti opravdu hodně.

rarášek
05.12.2017 5 z 5

Miluji kočky, miluji Pusheen! Je tak rozkošná. Přečtení celé knížky mi nezabralo ani pár minut, ale šíleně jsem se pobavila. Je to skvělé pro odlehčení nálady a pozvednutí mysli. Doporučuji. :)

VivienRavenhill
03.12.2017 4 z 5

Vtipné obrázkové příběhy o rozkošné, vypasené ale hlavně mlsné kočce Pusheen, které člověku vždy zvednou náladu. Bonbónek který nesmí chybět v povinné knihovně každé bláznivé kočičí ženy (či muže) nebo fanouška komixů. Pusheen si zkrátka zamilujete. Je to primitivní až je to geniální.

Malá citace na závěr: Aneb Pusheen radí jak si obstarat dobrůtky:
1. Obhlédnout terén, 2. Sežrat cíl, 3. Zlikvidovat důkazy, 4. a ničeho nelitovat!

fajka
24.10.2017 5 z 5

Moc super, nasmála jsem se u toho a moc mě to bavilo a měla bych oslavit od Stormy narozeniny! Když jsem viděla, že to moje spolužačky mají a že je to super kniha přála jsem si ji na narozeniny a dostala jsem ji!!!!!!!!!!! Doporučuji! A přeji krásnou četbu!

Anoell
30.09.2017 5 z 5

Milé, roztomilé... člověk to nemůže brát nějak seriózně jako knížku, je to taková prkotina na zlepšení nálady.

niki-chan
28.08.2017 5 z 5

Paráda, tohle je košišta, která pobaví a vykouzlí úsměv na tváři každému, kdo ji čte :)

maygirl
14.08.2017 5 z 5

Úžasné! Roztomilá, oddechová jednohubka, která pohladí po duši :-)

zdencaaa
10.08.2017 5 z 5

Tahle knížečka mě ovlivnila natolik, že si asi v dohledné době pořídím další košištu :-D

Liliana2006
19.07.2017 5 z 5

Cha cha cha cha cha promiňte ještě teď se směju. Super ale málo čtiva ... Jinak megasuprózní !!!!!!!!

surynas
17.06.2017 2 z 5

Blbost, prostě jsem se smála a užívala si. Nic víc se od knihy čekat nedá.
Řekla milovnice koček a šla se pomazlit s tou svou.

Půca4
23.05.2017 5 z 5

Takové to jednoduché "čtení", které dokáže ocenit každý. Nutí člověka usmívat se :)