Půlnoční zpověď

Půlnoční zpověď https://www.databazeknih.cz/img/books/63_/6359/bmid_pulnocni-zpoved-Vg2-6359.jpg 4 83 22

Krásná vdova Emmanuelle de Beauvais žije v New Orleansu v době války Severu proti Jihu. Město je obsazeno nepřátelskými vojsky Unie. V nemocnici svého starého přítele pečuje, plně oddaná medicíně, s velkou obětavostí o raněné. Její život změní jediná noc, kdy je její přítel zákeřně zavražděn. Ztratí spřízněnou duši a navíc na ni padne vážné podezření.... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Alpress

Midnight Confessions , 2002

pirin
16.10.2011 5 z 5

Mně se tato kniha moc líbila, ale mně se líbí všechny knihy od Candice Proctor :-)
Autorka mě vzdy dostane. Má krásné detaily, krásné spracování opravdu zajímavých námětů.

Charley
29.08.2011 4 z 5

Jako obvykle u Candice Proctor se mi kniha opravdu líbila. Působila celkově utěšeným dojmem, takže mě nic zásadního neodrazovalo a nevyrušovalo. Záporů nemá moc - jen se mi zdálo moc zdlouhavé vyšetřování mezi tím kdy jí začal podezřívat kapitána tím, kdy byl odhalen vrah. Podle mě by ta kniha úplně bez problému zvládla to, kdyby tohoto trochu ubylo. Ale jinak to bylo opravdu hezké.