Psychoterapie v každodenním životě

nehodnoceno
Psychoterapie v každodenním životě obálka knihy

Kniha určená široké veřejnosti, terapeutům, poradcům a všem, kdo se zajímají o postupy při řešení takových mezilidských konfliktů a napětí, která sice ztrpčují lidem život, ale nelze je ještě považovat za psychickou poruchu vyžadující dlouhodobé léčení.

Literatura naučná, Psychologie a pedagogika

Vydáno: , Cesta

Psychotherapie des Alltagslebens

Kniha Psychoterapie v každodenním životě

tester
27.04.2017

Kolem nás se dějí věci, kterým mnohdy nerozumíme a neumíme si s nimi poradit. Mhohdy si poradíme, ale špatně. V knize je uváděno mimo teorie mnoho příkladů hlavně z rodinného života. Zjstíme někdy, že se nevědomky chováme jako sloni v porcelánu. Pro laiky je to četba náročná a není to na přečtení na jeden večer. V knize se dají objevit věci, které se nám zdají samozřejmé a pak zjistíme, že je to nějak jinak. Můžeme se pokusit na sobě opravit chyby, kterých se nevědomky dopouštíme. Doporučuje se začít hledat chyby nejprve u sebe a myslím, že nám ani nezbude čas hledat chyby u jiných. Je to kniha do které se možná budeme během života občas vracet pro radu jak řešit svůj nový problém. Není tam všechno, ale kniha určitě stojí za přečtení, nebo aspoň pro prohlédnutí.