Psí poslání
ekniha

Všichni psi jednou přijdou do nebe… Ale nejprve musí splnit své poslání. Autor románu Psí poslání, který si zamilovali čtenáři po celém světě, Bruce W. Cameron je přesvědčený, že jeden pes se může narodit několikrát za sebou, aby se mohl zdokonalovat v rozličných dovednostech...

https://www.databazeknih.cz/images_books/21_/216125/psi-poslani-216125.jpg 4.7704

Psí poslání (1.)

Dog’s purpose (2010)

Vydáno:Ikar (ČR)

Ivetaaa

Naprosto krásný příběh... jen tak mi neukápne slza ale tato kniha to dokázala.

Falda

Nádherná kniha! Jsem pejskař a tato kniha mě opravdu dostala. Věřím, že i naši pejsci mají určitá poslání a nakonec s námi prožijí celý náš život, i když v různých tělech :)

BarkaS

Psí poslání je moc hezká kniha, to jo. Ale přišlo mi, že ty emoce ždíme až příliš - na efekt.

lucik2773

Krásná kniha. Pobrečela jsem si, zasmála se, moc mě bavila a četla se úplně snadno. Jelikož jsem jako malá měla pejska, tak jsem na něj vzpomínala. Nejvíce se mi líbilo, že byl Bailey postupem času moudřejší a moudřejší a že všechno, co se děje, má nějaký smysl a že nic není o náhodě. Když se člověk (pes) podívá za sebou, zjistí, že všechno do sebe zapadá jako by to byla náhoda, ale není. Tak to mělo být.

KLADIK

Až budu starý kmet chtěl bych být moudrý jako Bailey a v příštím životě pes.

anavi2009

To bylo hoooodně krásný.. Několikrát jsem si pobrečela, zasmála se.. Nádherná kniha, kterou jako by fakt psal pes :) Oproti filmu smutnější konec, ale vlastně to nevadilo.. A musím říct, že jsem byla ráda, že mám celou dobu toho svého pejska po ruce a můžu ho hladit a vědět, že je se mnou :)

Gabux

Tahle knížka chytí za srdce. :)
Delší vyjádření jsem vložila na blog - odkaz na článek v recenzích :)

KaZa05

Kniha byla podle mě skvělá. Viděla jsem i film, který mě dokázal rozbrečet a to je co říct.
Knihu bych doporučila každému, kdo má rád psi, nebo zvířata celkově.

tomasek5287

Neskutečná knížka. Opravdu. Nutno ale říct, že kniha je opravdu pro pejskaře, lidi co mají doma pesana, kterého milují. No a těm se bude kniha číst velmi hezky. Ostatní zaujme jednoduchý, ale silný příběh, plný zvratů, dojemných, zábavných a šokujících příhod a ten konec... Na ten budu ještě vzpomínat dlouho! Kdybych nebyl ve vlaku plném lidí, rozbrečím se jak malý kluk. Plný počet pane Cameron.

SmallLucia

Mé hodnocení je jen tří hvězdičkové asi proto, že prostě nejsem pejskař a nedokážu knihu a příběhy v ní úplně ocenit. Ano, bylo to milé a místy zábavné, na konci smutné, ale pro mě někdy i přitažené za "uši" a pouhý průměr.

Kukinka1981

Myšlenka psí reinkarnace je zajímavá. Děj i osudy psího hrdiny se mi moc líbily. Knížku jsem přečetla velmi rychle i proto, že pan spisovatel Cameron je mistr ukončení kapitoly, kdy v nejnapínavějším místě kapitola skončí a čtenář, ať chce nebo nechce, musí číst dál. Knížka krásná hlavně pro milovníky psů. Doporučuji.

DomDom

Jedna z knížek ke které se strašně ráda vracím. Knížka která je k pobavení, ale ukápla i slza. A pro lidi, kteří milují psi stejně jako já je tato kniha úžasná a určitě jí všem doporučuji.

Mishell14

Jedna z nejkrásnějších knih co jsem kdy četla. Humorné a nádherné nedá se říct smutné,protože i když mi slza několikrát ukápla k té nádheře celého příběhu to prostě patřilo. :)

Radunnie

Pro ty, kteří své psí miláčky zbožňují k zbláznění, je tato knížka tím nejdojemnějším, co se jim mohlo dostat do ruky. Slzičky se dostavovaly celkem pravidelně, a to nejen při představě, že by se do podobných situací jako hlavní psí hrdinové dostali i ti mí milovaní.
Snad i oni si jednou budou moci říct: "Splnili jsme své poslání!"

Jeckyyy

Fantastická knížka! Nádherně napsaná, příběh dokonalý....Můj pes asi nechápal, když jsem ji četla......protože jsem ho každou chvilku musela vzít a muchlat ho.....ne že bych to normálně nedělala, ale u čtení tohoto to jinak nešlo.......brečela jsem několikrát a myslím si, že tuto knihu by si měl povinně přečíst každý...♥ Třeba by pak svět byl lepší, teď jde spíš do kopru :(

Aktualizuji...předevčírem nám umřela náhle fenečka (13let - není to ten pejsek, o kterém píšu v hodnocení)...bylo to pár dní po přečtení poslání...(náhoda? nemyslím si)....musím ale říct, že jsem ráda, že jsem knihu stihla předtím přečíst....dost mi to pomáhá................

KSarlota

Vážně krásná

Kláraaa20

Kniha byla vážně nejkrásnější, nejdokonalejší a nejlepší co jsem kdy četla, dojala mě a zároveň mě i rozveselila, vážně překrásná. Takovéto pocity jsem z žádné knihy ještě neměla, nemám co vytknout. Překrásné.

ikul

To je nejdojemnější kniha, kterou jsem dosud četla. Asi proto, že jsem měla pocit, jakoby ji napsali naši psi. Při každém naplněném poslání jsem se rozplakala. Dokonce i když jsem četla knihu na zastávce autobusu mezi spoustou lidí. Děkuji za ty krásné emoce pane Camerone.

may.t

V životě jsem tolik nebrečela u knížky, ani u filmu. Ale vím, že se k ní jednou zas vrátím a s chutí si jí přečtu.. Asi každý, kdo má doma toho největšího přítele, kterého člověk může mít, tuhle knihu prožívá s každým písmenem, slovem i kapitolou. Dokonalost.. víc asi říct nejde, možná i naděje, že to tak třeba bývá.. :)

Nočnípták

Krásný psí příběh. Nevím jak bych popsala co cítím. Když jsem knihu přečetla poprvé, dlouho ve mně přetrvávala radost i stesk. Pořád myslím na všechny naše psí kamarády, kteří už tady nejsou. Tak ráda bych věřila, že náš nový hafuša je některým z té řady předchůdců. Protože se chystám na druhý díl, tak jsem si tenhle musela prostě přečíst znovu. Opět jsem se smála i plakala. A nakonec si říkám, že určitě tohle štěně v sobě některého z nich má. Já je v něm totiž vidím - všechny čtyři.

Ať jste pejskaři nebo ne, přečtěte si tuhle knížku.Bude se Vám líbit jak je napsaná.

PavlineCZka

Přestože se nejedná o žádnou světovou literaturu, ale oddechové čtení, jedná se o krásný příběh z duše psa, který jsem prožívala silně o to víc, že máme doma světlého labradora, který se v mnoha ohledech Bailymu podobal, nejednou jsem si upřímně dojetím poplakala... :-)

Tess911

Úžasná knížka!
Začátek byl sice trochu nezáživný, ale jsem ráda, že jsem četla dál. V mnoha chvílích jsem se smála psím úvahám a v mnoha chvílích jsem byla opravdu dojatá. Život z pohledu psa je jiný a opravdu zajímavý. A jakožto pejskař jsem v mnoha situacích poznala i to moje zlatíčko. Myslím, že se jedná o opravdu povedenou knihu a rozhodně stojí za přečtení.

alzbeta2843

Tak nebudem klamať táto kniha ma dostala. Je veľmi pekne napísaná, takže sa ľahko číta. Určite doporučujem každému, kto má rád psov. Myslím, že vďaka knihe už ich budem vnímať inak. Už dlho ma nejaká kniha takto nedostala.

relam

Krásná kniha... a smutná zároveň :-(
Mnohokrát jsem si u ní pobrečela, mnohokrát se zasmála, ale pořád jsem při čtení myslela na moje hafánky, kteří už tu nejsou...kéž by se vrátili v podobě těch "nových" hafanů...ale...poznám to vůbec ??? Moc pěkné čtení a pro milovníky pejsků zvlášť. Za mě rozhodně doporučuji !!!

denča1000

Kniha mě velice lákala a dlouho jsem přemýšlela, jestli po ní sáhnu, protože jsem věděla, že to nebude lehké čtení, jelikož v ní je spousty smutku. Sama jsem nedávno přišla po 13 letech o milovaného pejska a všechno mám stále v živé paměti, přesto jsem se rozhodla, že si knihu koupím.
Po přečtení jsem měla pocit, jako by to sám vyprávěl můj hafan, protože tolik radosti a zážitků, jako prožil Bailey, prožil i můj Ben.

U knihy jsem se dost nasmála, kdo má psa a snaží se pochopit jeho myšlení, sám pochopí proč.
Ale taky mi tekly slzy, protože odchod psa, kterého člověk tolik miluje, je velice bolestivý a znovu jsem si připomněla, jak jsem se cítila, když odešel ten můj a jak velkou chybu jsem udělala, když jsem s ním nebyla v jeho poslední chvíli :( .

Kniha je naprosto nádherná, plná emocí a pravdy.

Tereziee

Opravdu krásná knížka plná lásky mezi člověkem a pejskem. Celý příběh je plný emocí, vtipných komentářů hlavního psího hrdiny a popisů jeho pohledu na náš svět. Každý pes má opravdu poslání.

hopen

Pěkný příběh, doporučuji :-)

RockMartina

Krásné a dojemné. Chtěla bych umět prožít tolik životů, jako tento hlavní psí hrdina (pokud to tak psi opravdu mají, závidím jim), a zároveň si pokaždé pamatovat to, co jsem se v předešlých naučila. Bylo by navíc skvělé pokaždé pochopit, co je vlastně naším životním posláním...
Kéž by to šlo. Pak by se člověk pořád nebál, že si zmrví jediný život, který má :)

Kiwisska

Moc hezky napsaná knížka, u které jsem se usmívala, ale použila i pár papírových kapesníčků. V těch psích očích je prostě něco víc...

Theressa05

Kniha Psí poslání mě velice bavila. Je humorná i citlivá. Toto knize dodává tak nádhernou atmosféru.