Psí poslání ekniha

Všichni psi jednou přijdou do nebe… Ale nejprve musí splnit své poslání. Autor románu Psí poslání, který si zamilovali čtenáři po celém světě, Bruce W. Cameron je přesvědčený, že jeden pes se může narodit několikrát za sebou, aby se mohl zdokonalovat v rozličných dovednostech...

https://www.databazeknih.cz/images_books/21_/216125/psi-poslani-216125.jpg 4.7904

Psí poslání (1.)

Literatura světová, Romány, Příroda, zvířata
Vydáno: (ekniha)Ikar (ČR)

A Dog's Purpose (2010)

Kniha Psí poslání

Arev122

Film jsem neviděla, ale příběh koloběhu života z pohledu psí duše je napsán mile, humorně a velmi citlivě. Hezké počtení-doporučuji.

L.K.8.B

Na tuhle knížku jsem se hodně těšil, protože po shlédnutí filmu jsem jsi byl téměř jistý, že knížka bude neodolatelná. Bohužel, jak jsem se dostal asi do poloviny knihy, zjistil jsem, že se mi začínají kazit vzpomínky na film. Takže bych opravdu výjimečně doporučil radši film, protože je více emotivní a zábavnější.

Adél784

Krásná knížka, momentálně se chystám na Psí domov, zatím jsem viděla jen film a byl super.:-)

pasici007

Souhlasím s komentem pod sebou, tohle by měla být povinná četba pejskařů. Naprosto nádherný příbeh, plný emocí, citů, lásky a opravdové věrnosti...

Vik40

Dobře, opravdu dobře se čte. Skoro se mi chce napsat, že by kniha měla patřit mezi " povinnou literaturu" všem pejskařům. Dynamické, dojemné, laskavé a promyšlené.

Rossel

Knihu jsem dostala jako dárek a nezklamala. Humorný a dojemný příběh nádherné psí duše, která především bezpodmínečně miluje "svého chlapce". Občas se vyskytly ne úplně záživné pasáže, za to hvězda dolů, ale jinak to bylo příjemné pohlazení (nejen) pro milovníky psů.

Pedias

Dlouho jsem nečetla něco tak dojemného ♥ Krom prvního příběhu jsem všechny obrečela.
Můžu doporučit nejen pejskářům :)

Janixa

Co dodat, kdo má doma čtyřnohého kamaráda, tak tuhle knížku musí milovat. Ještěže jsem pořídila všechny díly, hned jsem musela začít číst další. Povedený příběh!