Prvních 6 let ve vývoji a výchově dítěte

Prvních 6 let ve vývoji a výchově dítěte https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/457548/bmid_prvnich-6-let-ve-vyvoji-a-vychove-d-XWg-457548.jpg 4 67 12

Nestor české dětské psychologie, renomovaný autor a uznávaný odborník zve rodiče na výpravu do jednoho období lidského života – do doby od narození až do předškolního věku. Rodiče mají možnost krok za krokem sledovat, co se s dítětem v období tohoto překotného psychomotorického vývoje děje, nač mají být připraveni, na co se mohou těšit a na co je třeba dát pozor. Autor vychází ze své výzkumné práce a dlouholeté klinické praxe a s laskavou moudrostí nabízí svou zkušenost všem, kteří chtějí porozumět svému dítěti a dobře je provést první životní etapou až ke vstupu do školy.... celý text

HelenBarbora
27.11.2023 5 z 5

Praktická, citlivá a střízlivě psaná kniha, doporučuju.

ferda16
02.10.2023 5 z 5

Skvělá kniha nejen pro rodiče. Pana Matějčka snad nikdo nepřekoná a pořád se bude citovat v dalších odborných i jiných knihách. Stručná, jasná, vystihuje chyby a omyly ve výchově a to velmi srozumitelně. Doporučuji.

radekk33
31.07.2023 5 z 5

Skvělá kniha, která vysvětlí spostu výchovných situací. Člověk se po přečtení knihy cítí lépe, protože ne vše co ve výchově dělá, není jeho chyba, ale může za to evoluce:)

Márrrty
27.12.2022 1 z 5

Kniha i mi přijde být už dávno přežitá. Navíc mi vadily skryté názory autora. Skoro nic nového jsem se nedozvědela.

Janek
23.11.2022 5 z 5

Užitečná, přehledná a inspirativní kniha nejen pro prvorodiče.

Taj-ka
06.06.2022 5 z 5

Na tuhle knizku myslim v podstate kazdy den, ukazala mi fakt jiny uhel pohledu na vychovu

Péťa Z.
14.05.2022 5 z 5

Pan Matějček ovlivnil moje výchovné postupy a utvářel (nebo možná upevňoval) moje hodnoty jako žádný jiný autor. Jeho knihy jsou nesmírně užitečné. Pro ty, kteří chtějí porozumět a předat něco dál, jsou tou nejlepší volbou.

jozik_v_tumane
15.03.2022 3 z 5

Pro zkoušku chůvy, ale i pro běžného rodiče, zbytečně podrobné. Jinak dobré.

sheldon8410
24.01.2021 5 z 5

Krásně napsaná knížka, vhodná i pro "obyčejné" rodiče, kteří nemají vystudovanou psychologii. Opravdu moc hezky se to četlo. Určitě knihu doporučuju, hlavně pasáž o období vzdoru. Napsáno s respektem a láskou k dětem.

Shashlick
28.07.2018 5 z 5

Je vidět, že knihu psal skutečný odborník, takže obsažená doporučení jsou postavena na opravdu pevných základech. Pan Matějček čerpá nejen ze své dlouholeté praxe, ale také z různých odborných publikací svých kolegů.
To je hlavní důvod, co tuto knihu odlišuje od jiných rodičovských knih, které přinášejí spíš módní způsob výchovy potomstva.

Iwíček
08.12.2015 5 z 5

Zajímavá knížka, která je skvělým průvodcem rodičů za poznáním vlastního dítěte. Musím ji vřele doporučit.

Atalera
07.01.2015 5 z 5

Tato kniha patří všem rodičům do knihovny. Stručná, jasná, vystihuje nejčastější chyby a omyly ve výchově. Doporučuji.