Prorok humoru

Prorok humoru https://www.databazeknih.cz/img/books/92_/92800/mid_prorok-humoru-GfB-92800.jpg 5 9 5

Soubor takřka 400 kreslených vtipů z autorova osobního archivu, periodického tisku, pohlednic, plakátů, kalendářů a litografií. Vydáno ve spolupráci s n.p. Kniha. Uspořádal Stanislav Fremunt.

bazyk21
18.11.2021 5 z 5

naprosto skvěléééé

Endy17
08.01.2021 5 z 5

Mladé generaci už asi většina vtipů nic neřekne, jakkoli té mojí se zdá Renčínův humor nadčasový a stále aktuální.

vlkove
23.12.2019 4 z 5

Pěkný soubor kreslených vtipů. (Vazba mé knihy je silně poškozena, listy vypadávají, kniha šla určitě vyrobit i lépe.)

1amu
05.05.2018 5 z 5

Tak mám asi kliku, listy z knihy nevypadaly (a že je to nějaká doba) . Vladimír Renčín se zapsal do dějin této země zajímavostí : jeho kresby (zastrčené pod sklem kanceláří, v šatních skříních a kdoví ještě kde) se kradly ! A to fest ! Génius srandy v nelehké době přinášel obyčejným lidem radost . Blbý časopis Dikobraz jsem si kupoval každý týden kvůli jedinému fóru pana Renčína.
A ten, který se mi líbí v této knize ?
Invalidní vozík se zestárlým Švejkem táhne paní Milerová . Čekali jste, že řve : Na Bělehrad !
???????
Kdeže !
Řve : Na perestrojku, na perestrojku ! (Vždyť se píše rok 1989).

nightlybird
24.10.2011 4 z 5

Jediná vada téhle knihy - co stránka to vtip - je, že je tak mizerně udělaná, že co otočení listem - to vypadlý list a je prakticky nesvazatelná (a když to tvrdím já, který si "na koleně" sám převazoval knihy a dokonce si "vytvářel" z časopisů knihy vlastní, tak na tom asi bude dost pravdy). Pokud by si ji chtěl někdo koupit někde v antikvariátě, rozhodně ne přes net, jedině osobně v krámě, asi bude obdobně zfušované celé vydání.