Pronásledovaní

Mělo to být dobrodružství, na jaké se nezapomíná… Velké prázdninové putování po zemích Evropy, poslední před tím, než se mladá dvojice usadí a založí rodinu. Ano, dobrodružství to jistě bylo, ale rozhodně ne takové, jaké si Daniel s Laurou představovali. Na to, co začalo na pustém malém nádraží v Rumunsku, je žádný cestovní průvodce nepřipravil. Místo snového dobrodružství zažili noční můru, na kterou vzpomínat nechtějí, spíš by ji rádi natrvalo vymazali z paměti. Jenže zlo, které se jim nalepilo na paty v tom strašlivém domě uprostřed lesů, je sleduje až domů do Londýna. Hrůza nekončí…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/380672/big_pronasledovani-k4f-380672.jpg 3.9121
Literatura světová, Romány, Thrillery

Vydáno: , Baronet

Follow You Home, 2015

Kniha Pronásledovaní

megamysl1901

Na začátek chci říct, že se nejedná o duchařinu, ikdyž to tak v anotaci zní. Jedná se o mysteriózní thriller. Toto mě upřímně na začátku zklamalo, když jsem to zjistila ale poté mě kniha pohltila a žádné duchy jsem nepotřebovala. Kniha je velice čtivá, napínavá, plná zvratů a má originální příběh a opravdu děsivý. Přečetla jsem ji za 2 dny a zařadila se mezi mé top. Není to pro slabší povahy. Doporučuji a dávám 5*.

katynka78

Od autora jsem četla jeho knihu Šťastní a mrtví a nadchl mě jeho styl psaní. Proto jsem si ho dala do hledáčku a jak uzrála doba, tak jsem si půjčila i tuto knihu.
Z anotace totiž nevyplývá, o co přesně půjde, ale opravdu se přiznám, že bych do toho nešla, kdyby se mi autor nezamlouval.
To, co z toho pak vylezlo, co se dělo, proč byli pronásledovaní, to bylo pro mě otřesné. Opravdu nechutné. A bohužel pro mě, která se těmto tématům vyhýbá, tak se právě toto téma většinou nikde nepopisuje a já to takto zjišťuju až při čtení dané knihy.
Toto se mi stalo už podruhé. Takže mi bylo ouvej, špatně, zoufale a odporně.
A co hůř, spojují se tam dvě závažná témata a naprosto věřím tomu, že by se to mohlo stát, protože kdo jinému jámu kopá, sám do ní padá.

Ale - celkově a to i v prvním případě, co se mi toto událo - jsem s knihou velice spokojená, vůbec jsem nebyla zklamaná, příběh měl spád, byl zajímavý, byla tam spousta různých událostí, které pak vcelku zapadly a dalo by se říct, že jsem si i tuto knihu užila a autora chválím.

Jen je hrozné, že vím, že se takové "případy" dějí a je mi těch obětí opravdu velice líto a ty darebáky bych ... Uff no.

mona.benny

Knihu jsem zhltla za jeden den. Příběh mě zaujal, odhalování děje bylo napínavé, některé pasáže lehce mrazivé. Za mě čtivý thriller.

KTera

Knihu jsem přečetla jedním dechem, je napínavá od začátku do konce. Úžasný, lehce mysteriózní thriller. Super kniha doporučuji.

ErčaV.

Tahle kniha je opravdu super. Napínavá od samého začátku do konce. U knihy jsem se fakt nenudila, občas jsem se i "bála", protože se to nejhorší odehrává v lese. Konec byl tedy fakt něco, už jsem si myslela že je to takový ten závěr jak občas bývá, ale i poslední stránky jsem takhle nečekala. Opravdu doporučuji přečíst.

maličkán

Tuto knihu jsem si pěkně užila. Chvílemi vás až mrazí. Stránky ubíhaly, úplně mi bylo líto, že už je konec.

gordon13
01.11.2021

Do dvou třetin úžasná, napínavá kniha. Skvěle se mi četla a hrozně mě bavila, ale ta třetí část to totálně zabila. Fakt! Tolik slátanin a nesmyslně až úsměvně působících situací dokáže do knihy nacpat málokdo....Vážně mě to mrzelo, protože příběh měl opravdu grády!

Raddkaa
30.09.2021

Knihu Pronásledování je opravdu svižný, velmi čtivý a dobře napsaný thriller. Kniha působí trochu jako mystický horor, temný les v Rumunsku a v něm opuštěné stavení. Místy jsem měla lehké mrazení v zádech. Ale to, co se doopravdy v domě stalo se dozvídáme až v polovině příběhu. Kniha je velice ideální pro ty, kteří si chtějí užít dramatický, napínavý až lehce mysteriózní a dobře napsaný psychologický thriller. Za mě určitě doporučuji.