Prokletí osudem

Anglie, 1824 Jane Rosemoorová zůstávala ze svého rozhodnutí neprovdána, odmítla zástupy nápadníků, neboť ve skytu duše se děsila tajemné choroby, která postihovala vdané ženy v jejich rodě. Ale když se její cesta zkřížila s hříšně pohledným – a nesnesitelně arogantním – hrabětem z Westfieldu, nechá se pobláznit jeho polibkem a rozlítit jeho návrhem. Jeho mladá schovanka potřebuje ženskou ruku a on zase dědice. Jeho nabídka je tak neomalená a zároveň tak nepochopitelně lákavá, že ji musí okamžitě a s naprostou rozhodností odmítnout dřív, než by se hraběti podařilo svést ji ke změně názoru. ...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/54_/54816/prokleti-osudem.jpg 3.833

Kristina Cook (2.)

Vydáno:, Levné knihy

Unveiled (2005)

Kniha Prokletí osudem

Lembac
26.09.2017

Souhlasím s tím, že se oba hlavní hrdinové příliš zarputile drželi svého údajného prokletí, přičemž jim skutečný život protékal mezi prsty. Janin strach bych dokázala i pochopit, v její rodině se skutečně duševní choroby vyskytovaly, zato Haydenovy obavy mi přišli už trochu přitažené za vlasy.
Líbilo se mi jejich vzájemné špičkování, náznaky žárlivosti i touhy. Postavy byly napsány uvěřitelně, byly plné života. Pro mě nejlepší knížka série.

munka
25.08.2017

Pekný príbeh, ale prvý diel sa mi páčil viacej.

cukrovka
29.04.2016

Příjemný romantický příběh. Jen se mi zdá, že hlavní hrdinové se dlouho nechali ovládat svým domnělým prokletí. Ke šťastnému konci dospěli díky šťastné náhodě a ne svým rozhodnutím.

havrmoni
01.11.2015

Oba dělali chyby a ze strachu dělaly špatná rozhodnutí. Nevím mám pocit,že každý se držel svého ,,prokletí" moc dlouho. A ona se chovala (i když chápu proč) někdy moc upjatě,společensky akurátně a nebo jako malé dítě. Po přečtení všech dílů musím tady dopsat,že tenhle díl je poslední. Ten poslední je o Colinovi a Jane je tam svobodná a mají ještě otce.

danca044
18.12.2012

Velice hezký příběh plný erotiky, lásky a vášně.

Shakespeare
03.05.2012

prokletí může být dvojí, ale láska přece jen vše zlomí

Kristina Cook
americká