Proč nekveteš?

Proč nekveteš? https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/289191/bmid_proc-nekvetes-6zw-289191.jpg 5 79 27

Ta je hezká! zaradoval se medvídek, když ve své zahradě objevil zvláštní rostlinku. Každý den ji zaléval, stínil jí před žárem slunečníkem, před spaním jí nezapomněl popřát dobrou noc. Ale květina nic. Proč nekveteš? dumal malý zahradník. Zdaleka ovšem netušil, co se zatím děje pod zemí!

Pro děti a mládež Pohádky
Vydáno: ekniha , Albatros (ČR)

Prečo nekvitneš? , 2016

Karcoolka2210
04.10.2017 4 z 5

Pekná knižôčka s milými kresbami. Deťom sa veľmi páči :)

DennisMoore
11.09.2017 5 z 5

Báječné ilustrovaná anekdota pro "trochu větší nejmenší", jejíž pointa je přímo kouzelná :)

lushi
10.06.2017 5 z 5

Vtipný příběh založený na rozkošných ilustracích :)

Petja
28.02.2017 5 z 5

Tahle knížka typu Bilderbuch (obrázky přes celé stránky, na každé stránce jen jeden řádek textu) se opravdu povedla. Roztomilé obrázky, jednoduchý, ale vtipný příběh. Hned jsme ji museli přečíst dvakrát po sobě!

Knihomura
13.01.2017 5 z 5

Nápaditá, skvěle a vtipně napsaná. Doplněno krásnými ilustracemi. Užijte si s dětmi nebo vnoučaty.

zuzi1162
10.06.2016 4 z 5

Krásný text, hezké ilustrace, jen nevím jestli dokáže malý čtenář tu pointu na konci správně pochopit. To odhaduju spíše na věk 5+. Nebo to číst vícekrát :).

bibi.r
12.04.2016 5 z 5

Skvělá, vtipná a jednoduchá :).
Ilustrace Kataríny Macurové jsou báječné.

Edit:
Synova první samostatně přečtená kniha :). Prvňáček v pololetí. Radost jsme měli oba.