Pětkrát ročně tisíce žen po celém světě navazují mezi sebou spojení. Navazují spojení, aby se vydaly na cestu ženského léčení a návratu ke svému dávno zapomenutému autentickému ženství prostřednictvím celosvětového požehnání lůna – probuzení ženské energie. Proč je energetické centrum lůna zásadní pro spokojenou existenci a štěstí všech žen, bez ohledu na věk či fyzickou kondici. Jaký význam má Posvátné ženství pro moderní ženy a jak obnovené spojení s tímto principem pomůže zbavit váš život stresu. Jak plně přijmout své ženství v mužsky orientovaném světě, který neustále odvádí ženy od toho, co to znamená být doopravdy ženou. Součástí knížky je osmadvacetidenní „cesta vědomého žití“, jež slouží jako základní průvodce po vaší pravé přirozenosti a dále pomáhá s léčením a probuzením, k němuž dochází prostřednictvím požehnání lůna. Kniha je plná objevných momentů, meditací a cvičení určených všem ženám – bez ohledu na to, zda mají nebo nemají lůno či cyklus....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/362135/probuzeni-zenske-energie-cesta-celo-BfA-362135.jpg 2.34
Pro ženy, Literatura naučná, Osobní rozvoj a styl
Vydáno, DharmaGaia

Female Energy Awakening: The Path of the Worldwide Womb Blessing Back to Authentic Femininity, 2016

sira
10.07.2019

Informace, které kniha přináší jsou důležité pro všechny ženy. Určitě si každá z nás najde něco pro sebe. Já oceňuji, že je možnost si přečíst takovou knihu, která nás přivádí k sobě. Není to žádná přehnaná feministická literatura, ani nic vypjatého, kniha nám v podstatě zdůrazňuje, abychom se naučili napojit sami na sebe, na svou intuici. Autorka zde přináší mnoho meditací, které nám umožní se více napojit na sebe i na své lůno. Na mne je ten postup moc složitý, ale jako inspirace super.

feminismus

Miranda Gray
britská

Kniha Probuzení ženské energie: Cesta celosvětového požehnání lůna zpět k autentickému ženství je v

Právě čtených2x
dalších seznamech1x