Přitažlivost 2

Když už to začíná vypadat, že by se Šuičiho sen stát se rockovou hvězdou mohl splnit, všechno se najednou začne hroutit. Kytarista Hiro musí kvůli rodičům ze skupiny odejít, Šuičimu zase máma zabaví nástroje a nový producent po něm chce, aby se místo kláves soustředil pouze na zpěv. Jediný, kdo ho může utěšit, je jeho největší kritik, cynický a hrubý spisovatel Juki. Ale v lásce i v hudbě platí, že čím je to vážnější, tím větší daň si tlak a přitažlivost vybírá. ...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/28_/28783/gravitation-pritazlivost-28783.jpg 440

Gravitation (2.)

Gravitation - volume 2 (2007)

Literatura světová, Komiksy
Vydáno:, Zoner Press

NiNo
25.07.2017

Tento díl potvrzuje, že se nejedná o jen tak nějaké shonen ai, ale o klasiku žánru yaoi. Jako fujoshi bych to měla vědět. ;-)

-Endy-
25.09.2016

Šuiči je totální "cry-baby" !
Ale jinak přináší druhý díl zajímavé nové postavy a některé stránky vám VELMI zpříjemní den :-D ;)))

martinstefko
26.08.2015

Je to místy až zbytečně neučesané, což mi celkem vadilo. Ono to ke zdůraznění emocí sice vede, ale myslím, že by to šlo i trochu lépe. Více: http://www.comics-blog.cz/2015/01/825-gravitation-pritazlivost-2-55.html

manga (Japonsko)

Maki Murakami