Přitažlivost 3

Přitažlivost 3 https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/28784/gravitation-pritazlivost-28784.jpg 4 52 3

Gravitation série

Netrpělivě očekávaný 3. díl oblíbené shounen-ai mangy Gravitation. Když se Šuiči dozví o Jukiho snoubence, začne šílet. Ztropí dokonce scénu na svém debutovém koncertu a jen díky zjevení jeho idolu, Rjuičiho Sakumy, nedojde k šokujícímu odhalení. Juki se začíná Šuičimu otevírat a dokonce ho u sebe nechá týden bydlet. Bad Luck pokračují ve své cestě za slávou, a když přichází nabídka na vystoupení v televizi, berou ji všemi deseti. Co na tom, že jde jen o vědomostní soutěž? Na scéně se však opět objevují jejich rivalové ASK a nabízí se otázka: jak dlouho ještě bude stát štěstí při skupině se smůlou v názvu?... celý text

Literatura světová , Komiksy

Vydáno: , Zoner Press

Gravitation 3

-Endy-
29.09.2016 4 z 5

Je mi čím dál víc příjemnější a milejší číst autorčiny drobnopisné "confession comments" ze zákulisí tvorby Gravitation. Připadá mi bližší a lidštější - ona i její komiksová série.

Ewik
29.10.2015 4 z 5

Když nemám na nic náladu, otevřu tuhle mangu a alespoň se zasměju.

martinstefko
26.08.2015 3 z 5

Knihu "Gravitation: Přitažlivost 3" si přečtete ve chvíli, kdy máte chuť na něco, co je jednoduché, není to příliš komplikované na pochopení, má to pořádné tempo a pořád se něco děje, anebo jsou zde alespoň vtipy, kterým se zasmějete. Více: http://www.comics-blog.cz/2015/04/887-gravitation-pritazlivost-3-55.html

manga

Maki Murakami