Přitažlivost 6

Přitažlivost 6 https://www.databazeknih.cz/img/books/61_/61893/gravitation-pritazlivost-61893.jpg 4 46 3

Gravitation série

Deprimován silou Rjuičiho talentu, Šuiči se rozhodne skončit s jeho napodobováním a vydává se konečně vlastní cestou. Z jeho největšího hudebního idolu se tak s konečnou platností stává jeho největší rival. Mezitím Juki neočekávaně odcestuje do New Yorku a Šuičiho zápal opadá. Hiro ve snaze zmírnit Šuičiho splín přemluví Jukiho bratra Tacuhu, aby se převlékl za Jukiho a pomohl tak Bad Luck při dalším televizním vystoupení, tentokrát v soutěži ve vaření. Nic netušící Šuiči se nechá unést city a Tacuhu před kamerami políbí. Skandál je na světě – k velké radosti všech médií – dokáží ho Juki a Šuiči překonat? Nebo se tento polibek stane polibkem smrti jejich vztahu?... celý text

Komiksy Pro děti a mládež
Vydáno: , Zoner Press

Gravitation 6

-Endy-
20.10.2016 4 z 5

***** Manažer K - nejvíc týpek :-D
**** Yukiho nečekaný návrat domů
*** Tatsuhův převlek - začátek zásadního zvratu v knize
** Fakt divný televizní pořad o vaření
* Yukiho náhlý emocionální zlom (ale jednou to přijít muselo, hej?)

+ v podstatě žádní Nittle Grasper (nejsem jejich příznivec)

Ewik
29.10.2015 4 z 5

Manažer "Ká" je prostě borec. Jeho slabost pro hřebeny mě fakt dojímá a v japonském anime je naprosto dokanale namluvený mým oblíbeným dabérem.

martinstefko
26.08.2015 3 z 5

Nepovažuji šestou knihu za nijak zásadně povedenou, protože ten děj je možná až příliš natahovaný a mám pocit, že vztah Šuičiho a Jukiho se od druhé knihy vlastně nijak pořádně neposunul a ve skutečnosti nemá žádné dobré zvraty. Více: http://www.comics-blog.cz/2015/08/982-gravitation-pritazlivost-6-55.html

manga

Maki Murakami