Příští oběti

Příští oběti https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/117003/pristi-obeti-117003.jpg 4 474 77

Noční telefonát na tísňovou linku byl náhle přerušen. Šlo o omyl? Anebo se v odlehlé rekreační chatě stal zločin, který už nemohl být nahlášen? Policistka Brynn McKenzieová není sice zrovna ve službě, ale profesionální čest jí velí, aby se pokusila přijít věci na kloub. Za dveřmi chaty na ni čeká scéna jako z hororu. Dvě zkrvavené mrtvoly, dva vrazi. Po krátké přestřelce uprchne Brynn do lesa a najde tam k smrti vyděšenou dívku, která viděla hrůzný čin na vlastní oči. Teď už je jasné=, že jedinou nadějí je pro ně útěk. Ne, nemají dost času na to, aby se vrátily pro služební pistoli a telefon, kterým by se daly přivolat posily. Každá promarněná vteřina může být osudná, a tak se Brynn s Michelle vydávají na zběsilý úprk do temného hvozdu, který by jim za normálních okolností naháněl strach, ale nyní v něm doufají nalézt bezpečí... V patách mají dva profesionální zabijáky, kteří se v lese sice také nevyznají, ale mají zbraň a velmi dobrý důvod, proč ty dvě ženské zabít: jsou totiž jediné, kdo by je mohl usvědčit z dvojnásobné vraždy.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: ekniha , Domino

The Bodies Left Behind , 2008

jprst
31.10.2020 5 z 5

Tohle je prostě Deaver, vystupňované napětí a pak náhlý a neočekávaný závěr, i když u tohoto příběhu byl takový...nějaký.

jan0504
19.07.2020 4 z 5

Akčný thriller so všetkým čo má mať: dobrá zápletka, psychológia postáv, akčnosť...len koniec trošku vyšumel :-(
Môj prvý Deaver, ale zjavne nie posledný :-)

ivakola
10.07.2020 5 z 5

Výborná detektivka. Já se tedy u čtení nenudila ani chvíli. Je to jako noční můra, ve které Vás někdo honí a Vy nemůžete utéct, pořád je Vám v patách a dýchá Vám na záda. A konec ten mě překvapil.

renefer
28.06.2020 3 z 5

Určitě zajímavá detektivka, kde se pachatel s detektivem předhání v tom, kdo koho napálí. Ale raději mám sérii s Rhymem.

Layyen
18.10.2019 4 z 5

začetl jsem se do jedné knihy od Deavera a následně čtu další a další, nevycházím z překvapení :)

georginaa
02.06.2019 5 z 5

Někdy jste na špatném místě ve špatnou dobu, ale to se nedá změnit, když nevíte nikdy co vás dopředu čeká. Utíkat v lese před zabijáky je noční můra sama od sebe. Strach je pod kůží, a jak se zachovat a zachránit si život? Jen ta představa je děsivá.

Opatov
01.05.2019 5 z 5

Skvela detektivka. Boj dvou zen o preziti. Ale kazda si pod tim predstavuje neco jineho. Doporucuji, dobra zapletka, dej ma spad a rozhodne jedna z nejlepsich detektivek oblibeneho autora.

boxas
31.12.2018 4 z 5

Někdy míň je víc...
První polovina OK, tedy pokud autorovi odpustíme chřestýše v dubnové noci, sušenky, na kterých přece pohořeli už Jeníček s Mařenkou, hledání jehly (skoro!) v kupce sena a další úlety. Ale proč ne. Má to spád a nenudí to. Druhá polovina se prostě a jednoduše příliš nepovedla. Překombinované, děj postrádá logiku a závěr místo aby gradoval, tak jaksi vyšumí do ztracena. Škoda.
POZOR SPOILER!
Jsem natvrdlá, ale já nepochopila, kdo vlastně zabil Harta?

HanWali
31.12.2018 2 z 5

Polovina knihy výuka botaniky, do tohoto žánru to nepatří a nudí , slabý děj - nezáživná, měla jsem co dělat abych jí dočetla

Veeris
02.08.2018 5 z 5

Skvělé dílko, všechny zločiny se vyřešily a konec byl pěkný. Po celou knihu přitom nechyběla akce, napětí ani překvapení. Deaver je Pan Spisovatel. Jen bych to v českém překladu asi napsala tak, aby si Michelle a Brynn tykaly. Přece jen v takové společné situaci by si těžko dvě skoro stejně staré ženy po celou dobu vykaly...

Merlinit
03.02.2018 4 z 5

Na Deavera kniha nebyla až tak obsáhlá, přesto jsem toho názoru, že by jí zkrácení prospělo.

Ginaupitty97
01.11.2017 3 z 5

Nápad dobrý, ale bylo tam až moc postav, a kniha byla zbytečně natažená.

haWranka
29.05.2017 4 z 5

Knihu jsem naposlouchala jako audio a musím říct, že právě ta tady hojně kritizovaná honička v lese mě moc bavila. A ani jsem nic neprokoukla. Ovšem závěr byl na můj vkus trochu moc uspěchaný, to mě mrzelo... :)

iveta3689
15.05.2017 2 z 5

Tahle kniha se Deaverovi moc nepovedla. Zbytečně komplikovaný a přeplácaný děj, charakteristika hrdinů nedotažená. Sice jsem knihu dočetla, ale vlastně mě ani nezajímalo, jak dopadne.

DJANKA
23.03.2017 2 z 5

Knížka mě moc nenadchla. Příběh začal slibně, ale honička v lese mě opravdu nebavila, navíc byla předvídatelná a nereálná. Dvě hvězdičky za jeden překvapivý moment.

allyce
17.01.2017 4 z 5

Souhlasím s komentářem níže. Devadesát procent knihy paráda, ale ten konec nic moc. Přesto doporučuji k přečtení.

ArwenAragorn
30.12.2016 4 z 5

Tahle knížka se mně dost líbila. Utíkání a bloudění po lesích mělo své napětí a policistku Brynn jsem si oblíbila. Za jednu noc toho stihla vážně dost.Hvězdičku strhávám za konec, se kterým jako by si autor nevěděl rady.

Adýsek69
28.12.2016 5 z 5

Knížku jsem zhltla velice rychle. Bylo to úžasné čtení od první stránky a to já na knížkách zbožňuji, když mě pohltí hned na začátku. Pokud někdy vznikne další díl s policistkou Brynn, ráda si ho přečtu s takovým nadšením jako tento díl.

Mustaffa
19.12.2016 3 z 5

Podle mě asi zatím nejslabší kniha mého jinak velmi oblíbeného autora. Začátek je více jak slušný, nastaví slušné tempo thrilleru, bohužel, po události "oné noci" jde tempo i napětí strmě dolů a z thrilleru se stává spíš detektivka srovnatelná s průměrnou spíše slabší odpolední kriminálkou na naší vaší oblíbené TV stanici.

Skripi
15.12.2016 3 z 5

Súhlasím s BlackBlade. Autor píše knihy príliš prešpekulované ale to by nevadilo. To čo vadí je že postavy sa správajú často nereálne. SPOILER: V noci by nenašli vrahovia ani les a nie to ešte niekoho v ňom. :D