Příští láska bude šťastnější

Příští láska bude šťastnější https://www.databazeknih.cz/img/books/84_/84597/pristi-laska-bude-st-84597.jpg 3 21 6

Nadaná venkovská dívka začíná studovat na umělecké škole v Praze, poznává skvělou přítelkyni i opravdové trápení s první láskou. Alena je nadšena skvělou moderní školou, poznává, že její nová přítelkyně má sice milionářské rodiče, jenže...., chlapec, s nímž se seznamuje se zdá tak báječný, jenže... Alena prostě poznává život a začíná chápat jeho skutečné hodnoty. zdroj: mlp.cz... celý text

Emik87
18.02.2024 4 z 5

Propojení románu s jiným je u tohoto typu knížek poměrně neobvyklá, ale rozhodně zajímavá. Napsáno moc hezky. Doporučuju.

JancaMia
31.12.2022 5 z 5

Zuzana Francková je sázka na jistotu, její knihy se čtou jedním dechem stejně jako knihy Lenky Lanczové , obě vidějí mladým holkám (dnešním 50-40-30cím) do hlavy a také podle toho píšou. Hrdinka se pohybuje ve velice zajímavém prostředí a setkává se s podobně renesančními lidmi vše umocňuje maminka s babičkou a dvě nejbližší kamarádky.

Ann98
12.08.2017 5 z 5

Musím připustit, že tato knížka se mi líbila moc. Bylo to velice příjemné čtení. Alena, její babička i její maminka mi byly velmi sympatické. I když Alča svého tatínka nikdy nepoznala, tak má skvělé domácí zázemí, které ji vytvořily právě babička s maminkou. Konec byl neuvěřitelně napínavý. Upřímně, dlouho jsem se knížce vyhýbala, protože jsem nevěděla, co od ní můžu čekat. Nakonec jsem ráda, že jsem si tuto knihu přečetla. Opravdu toho nelituji.

KnihomolTerka
25.07.2017 5 z 5

Moc dobrý příběh , ke konci hrozně napínavý . Knížce jsem se dost vyhýbala, nevím , proč . Kniha je nejlepší podle mého , co čtenář od této autorky může číst, opravdu klobouk dolů

MíšaK.
06.04.2015 2 z 5

Byla sice hezká, ale ne můj vkus příliš krátká. 127 stran mi přišlo moc málo. Podobný námět jsem už četla takže mě to zase tak nepřekvapilo. Zrovna tato kniha není zrovna můj šálek čaje.

Kubejka
31.07.2014 5 z 5

Je to skvělá kniha, moc mě zaujala. Nemohla jsem od ní odejít, a když jsem byla pryč nemohla jsem se dočkat až si zase budu s téhle báječné knihy číst. Musíte si ji taky přečíst. Nemůžu si ji vynachválit. Šla jsem v pondělí do knihovny pro nějaký román a našla jsem tuhle knihu. Přečetla jsem ji za tři dny. určitě si ji přečtěte. ;)

Zuzana Francková
česká, 1951
2009  81%Osudová láska
2006  79%Zlatá klec
2007  78%Příliš brzy dospělá
2001  77%Vrať se, Cilko!
2003  86%Hraběnka

Kniha Příští láska bude šťastnější je v