Připravená?

Připravená? https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/28216/bmid_pripravena-3qz-28216.jpg 3 24 6

Každá nevěsta má právo na trochu té předsvatební nervozity. A která dívka by se nerozmýšlela, když snoubenec změní svou image tak, že zrovna před svatbou vypadá opravdu příšerně? Jenže co když vás neděsí samotný obřad, ale slibovaný šťastný život navěky? Heidi Savageová si klade otázku, jestli se skutečně má vzdát všech ostatních mužů kvůli chlapskému, pivo milujícímu Edovi. A jak může být pár, který nikdy ani nehlídal cizí dítě, připravený k založení vlastní rodiny? Pomůže Heidi s nalezením rovnováhy bývalý přítel Steven, dospělý, úžasný a zkušený v péči o děti? Je její dilema pouze otázkou správných bot, padnoucích šatů a vhodného manžela?... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , BB art

Ready or Not , 2004

deedulka
13.04.2015 4 z 5

Docela to ušlo, celkem příjemné čtení...jen mi vadilo, že převážná většina knihy byla o kamarádce hlavní hrdinky a jejím dítěti. Nejlepší byla tak poslední třetina knihy a konec byl pěkně napínavý. :)

Poutnice
16.04.2014 3 z 5

jak už napsala Lucka66 - první část knihy je absolutně nudná, bez nápadu, bez šťávy a vůbec nevím, co mě přimělo ji neodložit. Jakmile se na scéně objeví Steven, kniha úplně otočí a stává se čtivou a poměrně příjemnou. Přesto...kdo na to bude spoléhat, když se bude prokousávat první zhruba třetinou?

Petra17
21.11.2013 3 z 5

Knížka mě napřed nebavila, asi v polovině jsem se ale do děje vžila tak, že dočtení bylo vskutku rychlé. Myslím si, že za přečtení stojí, námět je podle mě reálný, i když, možná jsem až moc velká romantička.

shabby
07.02.2013 1 z 5

....není špatná..pro romantičky. já raděj krapet ostřejší náměty

-Lenicka-
10.06.2011 4 z 5

Zajímavý námět, to ano, ale přišlo mi, že polovina knížky je tak trošku o něčem jiném, chvílemi to bylo pořád o tom stejném, ale nevadí, docela jsem se pobavila, jen opět musím říct, že se mi ten závěr moc nelíbil :-(

kapllu
15.04.2011 2 z 5

Zajímavý námět, ale trochu moc breku, zdá se mi.

Chris Manby
britská