Láskou posedlá

od:


KoupitKoupit eknihu

Bohatá dědička a celebrita Birdie Sederburgová byla zvyklá dostat vše, co si umanula. Tedy do chvíle, kdy narazila, a to doslova, na začínajícího přitažlivého herce Deana Stevensona. Birdie se domnívá, že našla toho pravého, Dean nikoliv, ten vnímá jen její slávu. S dívkou se schází za účelem zvýšení vlastní popularity, aby pomohl své herecké kariéře. Takže nemá problém odolávat její milostné ofenzivě. Birdie přesto není ochotná přiznat si porážku, její posedlost Deanem naopak narůstá. Chce získat jeho lásku za každou cenu. Co kdyby zinscenovala vlastní únos? To by mohlo pohnout Deanovým srdcem a probudit v něm lásku. Je to tak šílený nápad, jak se na první pohled zdá? ...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/29_/29862/laskou-posedla-29862.jpg 2.913

Orig. název:

Crazy in Love

Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno:, BB art
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (4)

Přidat komentář
DaPo
02.07.2014

Lehký, spíše úsměvný příběh... nic vážného... typická "americká lovestory" ....

Hřibče
10.06.2013

Knihu jsem četla už před pár lety, ale pamatuji si, že se mi hodně líbila a hodně jsem se u ní nasmála. Příběh se nesmí brát vážně, spíš je to taková nadsázka. :)

Charmedka
25.03.2012

Fajn oddechová knížka,jen trochu přehnaná,až jsem se chvilkama pousmívala nad tim,co dokázala spisovatelka vymyslet. Ovšem četlo se to dobře a bavilo.

-Lenicka-
25.05.2011

Skvěle napsaná kniha :-) Pohodové čtení, u kterého se opravdu pobavíte! :-) Není to žádná náročná kniha, ale moc se mi líbila, taková oddechovka .. jen ten konec se mi zdál malilinko "nereálný", ale jinak můžu doporučit :-)

Štítky

nadsázka

Autor a jeho další knihy

Chris Manby

Chris Manby
britská

Uživatelé mají knihu

v Přečtených18x
v Doporučených1x
v Knihotéce18x
v Chystám se číst8x