Syn vražedkyně

Syn vražedkyně https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/403850/bmid_syn-vrazedkyne-Bnu-403850.jpg 4 88 28

Případy z Lincolnshire série

Současná britská krimi přináší další napínavou sérii ve stylu Případů Kim Stoneové. Vypadá to, že do mokřadů v anglickém Lincolnshireu se vrátil krvavý zabiják. Dvacet let poté, co byli brutálně rozřezáni na kusy farmář a jeho manželka, došlo k další chladnokrevné vraždě: ve svém domě je nalezena ubodaná žena. K tomuto hrůznému činu se přizná novinář Daniel Kinder, avšak detektivové Rowan Jackman a Marie Evansová zjišťují, že Daniel není tím, kým se na první pohled zdá, trpí výpadky paměti a je posedlý nalezením pravdy o své skutečné matce. Navíc poté, co Daniel zmizí, dojde k dalším záhadným úmrtím…... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: ekniha , Knižní klub

The Murderer's Son , 2014

SilvieSisinka
31.07.2019 4 z 5

Pro mě byla kniha napínavá až do konce jsem nemohla přijít na pachatele. Měla jsem pifku na více lidí a nakonec byl pro mě velké překvapení.

bafuskyBaf
26.06.2019 2 z 5

Vůbec mě to nesedlo, bohužel

Aghatte
19.04.2019 3 z 5

Šlo to, myslím, že autorka zbytečně popisuje charaktery postav, hl.kladné hrdiny - policii, a někdy ty rozhovory jsou jak Rychlé Šípy...., zároveň působí jak banda amatérů - neustále jim někdo uniká a naopak davy prokluzují kolem "ostrahy", všude jsou zahradní domky, kt. nikdo neprohledá, plné důkazných materiálů, všichni se ne/řídí intuicí... Chápu autorku, co chtěla napsat, a nezatracuji to, přečetla jsem, bále jsem se na patřičných místech a půjčím si i další knihu, dám tomu šanci :-))

Heluše852
23.03.2019 5 z 5

Dobrá knížka, překvapivý závěr.

alnahu
21.02.2019 3 z 5

Prvotina od této autorky mě příliš nenadchla-děj byl na mě příliš chaotický, také jsem se chvílemi ztrácela v postavách. Tentokrát se v knize setkáme s detektivy Marií Evansovou a Rowanem Jackmanem mají těžký úkol -vypátrat krvavého zabijáka.

konicekbily
26.01.2019 3 z 5

Prvotina, hodně neuspořádané čtení, zápletka není originální - už byla použita vícekrát. Ale přesto bych ještě jednu knihu autorky vyzkoušel.

lenka666
15.09.2018 5 z 5

Za mě pět hvězdiček. Je pravda, že začátek byl trochu chaotický, ale potom to začalo mít spád a kniha byla napínavá až do konce.

zazvorka
20.08.2018 3 z 5

Čekala jsem více. Nevím, jak přesně definovat, co mi nesedlo - zdánlivě bylo vše ok. Prostředí, hlavní postavy, zápletka... Celé mi to však připadalo jako čokoláda, v níž je místo kakaového másla rostlinný tuk - vypadá krásně, ale není to ono. Dialogy byly místy křečovité, postavy se jevily jako nezkušení herci. Nemělo to prostě šťávu!

Joy Ellis
britská