Hlava plná strachu

Hlava plná strachu https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/508940/bmid_hlava-plna-strachu-gft-508940.jpeg 4 76 22

Další krimithriller pro fanoušky Patricie Gibneyové či Angely Marsonsové! Válečný veterán Alex Jarrod se vrací z Afghánistánu s obličejem zohyzděným masožravým parazitem. Pronásledují ho noční můry, svět se mu hroutí a on pochopí, že si musí najít jinou válku a znovu bojovat. Inspektorka Rosalind Krayová doufá, že bude po úspěšném vyřešení případu povýšena, ale její nadřízení jsou jiného názoru. Když je nalezen mrtvý podvodníček a pak brutálně zabitý zloděj, Krayová má podezření, že jde o činy chladnokrevného mstitele. Opět se ocitá na stopě sériového vraha, ale tenhle se vymyká. Jako by žil ve své soukromé válečné zóně. A nezastaví se, dokud jeho mise neskončí…... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: ekniha , Kalibr

Suspended Retribution , 2018

Nuttelka
09.01.2023 3 z 5

Ajajaj, jak moc jsem se na další díl těšila, tak tím tvrději jsem spadla na zadek zklamáním :-( Předchozí dva díly super, ale tento případ mě vůbec nezaujal. Kapitoly z Afghánistánu mě nebavily, závěr moc useknutý... Ale zas na druhou stranu držím Rosalind palce v osobním životě.

Majuš333
07.01.2023 5 z 5

'Je na čase zjednat spravedlnost.'

'Občas musíte prohrát bitvu, abyste vyhráli válku.'

Ako nerada čítam o bombách a atentátoch, presne tak isto sa mi prieči čítať aj o PTSD či bojovom syndróme! Ale Rob Ashman prišiel práve s týmto námetom, a predsa by som nevynechala novú knihu o Roz :) Bolo to opäť výborné a môžem len a len doporučiť.

,,Doufám, že máš hlad, a doufám, že ti chutná thajské jídlo.“
„Ty budeš vařit něco thajského?“
„Ne. Pod schody mám schovanou Thajku, přesně pro tyhle příležitosti… Ano, umím uvařit thajské jídlo.“
„To nejbližší, co jsem kdy k něčemu thajskému měla, byla hotovka do mikrovlnky, a i to často zkazím. Jsi dobrý kuchař?“
„Trošku kuchař vztekloun. Kdybych netrávil čas porcováním mrtvol, hádám, že bych dělal tohle.“

Rob Ashman
britská