Na dně Temné řeky

Na dně Temné řeky https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/519395/bmid_na-dne-temne-reky-Hyv-519395.jpg 5 103 103

Případy Kay Sharpové série

< 2. díl

Když inspektorka Kay Sharpová poprvé opustila zapadákov Mount Chester, slíbila si, že se nikdy nevrátí. Město skrývalo jen špatné vzpomínky a temná tajemství. Když však dojde k brutální vraždě sedmnáctileté dívky, Kay se vrátit musí. Oběť má na krku medailon, jenž je Kay povědomý. Měla jej tříletá Rose Harrelsonová, když před čtrnácti lety uprostřed noci zmizela za svého pokojíčku. Nevyřešený případ všechny stále děsí. Pokud je mrtvá dívka Rose, kde doteď byla? Kdo ji celé ty roky ukrýval? Jenže zavražděná není Rose. Proč však měla medailon a co se stalo s děvčátkem? Kay postupně rozplétá síť lží a podvodů spřádaných po celá desetiletí, až se ocitne tváří v tvář děsivému vrahovi... Další kniha s případem inspektorky Kay Sharpové by měla být opatřena varováním ministerstva zdravotnictví: nebudete moci usnout a srdce vám bude bušit jako splašené!... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Kalibr

Beneath Blackwater River , 2021

Evule *
12.11.2023 5 z 5

Skvělé, čtivé a napínavé. Snad ještě lepší než první díl. Něco málo jsem tušila, přesto jsem byla na závěr překvapená. Nemohla jsem přestat číst, musela jsem vědět jak to dopadne.

astra3
31.10.2023 5 z 5

Dobře se to četlo. Děsivá rodina.

Knižní střípky
20.10.2023 5 z 5

Druhý díl mě definitivně utvrdil v tom, že mám doma zase další výbornou thrillerovou sérii, kde budu netrpělivě vyhlížet každý další díl.

Celá recenze v záložkách recenzí od Knižních střípků.

Šánka
16.10.2023 5 z 5

Tak tedy, dobré to bylo, za mě ještě lepší než 1. díl, napínavější.
Detektivka má přiměřený počet stran, děj odsýpá ve slušném tempu a rozbíhá se do více dějových linek, aby se vše v závěru krásně, srozumitelně a hlavně nepřekombinovaně propojilo. Pachatel mě ani tentokrát nepřekvapil, ale nevadí. A Kay a Elliota jsem si oblíbila již v predešlém dílu.
Je tam sice hodně náhod, i ta uvěřitelnost trošku pokulhává, ale u které detektivky ne! Čtení je to více než dobré a hlavně zábavné.

katka.oo
15.10.2023 5 z 5

Naprosto skvělé pokračování série s Kay a Elliotem, oba moc sympatičtí, napínavé, dobrá zápletka, výborné čtení, tento díl se mi líbil ještě víc než první. Vřele doporučuji.

JustWomen
12.10.2023 5 z 5

Za mě skvělé: originální zápletky, sympatické postavy, nenávist, posedlost, šílené rodinné vztahy, propojení minulosti a současnosti ... Doporučuji!!!

ArwenAragorn
10.10.2023 5 z 5

81%

Vypadala jako živá, tmavé prameny vlasů se volně vznášely ve vodě, jako by vlály ve větru, a její krásná tvář byla nedotčená, červené rty měla zlehka pootevřené, jako by před chvílí vypustila poslední dech. Oči zíraly přímo na ně, překvapené a zděšené - hrůza posledních okamžiků se jí stále zračila v zorničkách. Těsně nad obličejem se vznášel malý červený medailon, stříbrným řetízkem připoutaným k jejímu krku.
________________________________________________________________________

Výborný thriller! Čtivý, napínavý, s několika dramatickými okamžiky, zápletka je moc pěkná a líbilo se mně, jak je na konci všechno propojené. Kay a Elliot jsou mi sympatičtí a líbí se mi, jak to mezi nimi jiskří. Už aby se dali dohromady!
Ráda doporučím. Tento díl se mi líbil víc, než první.

Pípasek
06.10.2023 5 z 5

Skvělá kniha u které se nenudíte, Rozvrácené rodinné vztahy, nenávist, honba po majetku. Snaha o vyřešení zpackaného vyšetřování únosu před 14-ti lety současným ansáblem . Bude to dřina

AlenaF
04.10.2023 3 z 5

Klasika, průměr.

LukBook
03.10.2023 5 z 5

Za mě opravdu skvělý thriller/detektivka. Má v sobě velkou porci napětí i akce. Skrývá v sobě mnoho temných tajemství, která čekají na odhalení. S hanbou se přiznávám, že v době psaní tohoto komentáře jsem nečetl první díl série, ale určitě to brzy napravím. Zápletka je skvěle zapletená a při jejím rozplétání vás bude mrazit v zádech a určitě vás nejedna věc překvapí.

kneslova
28.09.2023 5 z 5

Dobra detektivka, lehce nadprůměrná

BlaV.
25.09.2023 5 z 5

Začala jsem číst a stejně jako předchozí kniha, je i tato skvělá, i když nedočteno, tak už teď hodnotím na maximum.

Majdalenka
15.09.2023 5 z 5

Wau!! A to neříkám často. Po delší době originální příběh kdy si myslíte že všechno víte a přitom nevíte vůbec nic.. První moje kniha s touto paní detektivkou, která jako jedna z mála cítí bolest, strach a nebojuje půlku knihy se svými vnitřními démony. Doporučuji a přečtu si předchozí knihu.

Jenny46
15.09.2023 5 z 5

Kay S je bývalá agentka FBI a vrátila se domů a získala práci detektiva v malém městě. Má další případ u řeky se objeví tělo, které má povědomý medailonek? Je možné, že tělo je zmizelé dívky před lety?
Případ vyvolává spoustu otázek. Příběh má více dějových linii a úhel pohledu, jak se události vyvíjí. Kniha se dotýká více než jednoho citlivého problému - únosy, znásilnění, manželské zneužívání a vraždy. Postavy v knize jsou mi sympatické. Opravdu čtenář si knihu užije naplno a konečné finále je ohromující, vřele doporučuji super série!!!!

jana3099
09.09.2023 5 z 5

Skvělá série Případů Kay Sharpové. Další její vyšetřování s parťákem Elliotem, kde se zabývají vraždou i nevyřešeným únosem. A celý případ plný lží, tajemství a podvodů, který nutí číst stále dál a dál. Opravdu povedená série, jen tak dál .......

Paja1709
03.09.2023 5 z 5

Opět skvělý dil stejně jako první .
Od první stránky pěkně napínavé. Uz se těším na další díl s Kay.

detektivní a krimi romány řeky, říčky, potoky

Leslie Wolfe
americká, 1967