Případ pro Maigreta

Případ pro Maigreta https://www.databazeknih.cz/img/books/63_/63208/bmid_pripad-pro-maigreta-r9H-63208.jpg 3 27 7

Komisař Herblot platí za detektivní eso Paříže a případy, které vyšetřoval, se dají počítat na stovky. Tentokrát stojí před případem mrtvé majitelky nemovitostí, kterou naleznou v jejím obchodě. Hlavním podezřelým je přitom její synovec, který má k vraždě nejvíc důvodů. Herblot však důvěřuje především svým instinktům, které mu říkají, že vše není tak jednoduché, jak se na první pohled zdá… Napínavá detektivka Jana Cimického s překvapivým rozuzlením příjemným způsobem rozptýlí čtenáře, který společně s detektivem stopu za stopou odhaluje zákulisí vraždy, v němž nechybí ani vydírání a rozluštění dávno zapomenutého tajemství. Jde o další důkaz literárních kvalit tohoto autora.... celý text

rafan65
10.02.2024 3 z 5

Slušná detektivka která je dějem zasazená do Paříže. Jedna z těch knih která se čte slušně a příběh čtenáři pěkně popisuje život ve Francii minulého století. Takže pěkná odpočinková četba, jsem spokojený.

Belanna
28.08.2022 3 z 5

Detektivní jednohubka na odpoledne.

jprst
17.01.2021 3 z 5

Průměrná detektivka na jedno přečtení, ale nic, k čemu bych se někdy vrátil.

Magrata15
15.01.2021 5 z 5

Případ skutečně jako pro Maigreta.
Skvěle napsaná detektivka, odehrávající se v Paříži, kdy k vyřešení přispěl částečně i český lékař, psychiatr.

Magdalena5
13.04.2020 5 z 5

Přečteno na tabletu, velmi příjemné čtení, čeština pana doktora výborná, připadalo mi, že knihu poslouchám v autorově interpretaci.

kika 13
30.10.2016 3 z 5

Detektivní román z pera známého spisovatele.

malen
10.03.2016 1 z 5

Tohle prostě nechápu. Vydat knihu s takovým množstvím překlepů!! Kniha se čte špatně i díky malým písmenům, přímé řeči jsou občas nahuštěné vedle sebe, to všechno bych ještě brala. Ale chybějící odsazení odstavců, kdy dvě věty jdoucí po sobě postrádají smysl, to už je příliš.A hlavně ty chyby !!! Tolik v jedné knize, to jsem ještě neviděla !!!! Podotýkám, že se jedná o vydání v nakladatelství Olympia, rok vydání je na obalu uveden 2014. Knihu jsem dočetla z úcty k autorovi, ale odkládala velice zklamaná.

Kniha Případ pro Maigreta je v