Prípad biela skala

Prípad biela skala https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/209956/bmid_pripad-biela-skala-443-209956.jpg 3 34 13

SweetCake
12.07.2023 3 z 5

Ne moc napínavá detektivka, pachatele jsem odhalila v půlce knihy, ale i tak nějaké zvraty v knize jsou a nudné čtení to úplně není. Dobrá oddechovka na odpoledne.

Hakl54
04.10.2021 4 z 5

Na to že napsáno za totality, dobrá detektivka, i když nepříliš napínavá.

jprst
12.07.2021 3 z 5

Docela slušné, nepříliš náročné čtení pro odpočinkové odpoledne.

katka134
07.05.2021 4 z 5

Čtivá, celkem napínavá detektivka.
Pro čtenáře bylo snadné vytušit pachatele, ale kriminalisté i pan doktor to měli pěkně zamotané.

Formicka93
07.04.2021 4 z 5

Knihy od pana Cimického jsou sázka na jistotu. Velice čtivé, uvěřitelné a lidské.

laura
12.01.2021 5 z 5

Tohle jsem četla mockrát. V době, kdy slovo thriller ještě snad ani neexistovalo, to pro mě byl poutavý příběh plný nečekaných zvratů, násilí, přátelství, naděje - a lásky. Příběh, který pro někoho začínal a pro jiného končil.

Lidské, uvěřitelné, čtivé.

Kalina
24.01.2020 4 z 5

Kniha se četla velice dobře. Jednotlivé linky se krásně propojily. Jenom jsem poměrně brzy věděla kdo je ten zloduch a rozčilovalo mně, že policisté i pan doktor přehlížejí některé informace. Rozhodně stojí za to knížku přečíst.

Aleh
02.06.2019 3 z 5

Detektivní příběh z doby, kdy především trpělivá mravenčí práce kriminalistů dokázala odhalit pachatele tehdejších trestných činů bez nějaké složité techniky a moderních kriminalistických postupů. Pro mě to byla taková černobílá televizní detektivka, na kterou jsem se dívala hlavně kvůli skvělým hereckým výkonům našich herců. I zločin doznal do dnešní doby obrovských změn. Není to žádná současná severská krimi, ale čte se to dobře.

babystar
09.03.2019 3 z 5

Detektivní příběh z idylické doby (podle dnešních měřítek), kdy se ojediněle objevovalo vandalství a sem tam i vražda a policie se zajímala o vystrašenou dívku, které někdo psal výhružné dopisy.

dagmar5477
07.01.2019 5 z 5

Vcelku nenáročné čtení, které rozhodně neurazí.

lea735
28.01.2017 5 z 5

Mně se ti líbilo odpočinkové , hezké . Moc se mil líbí postava MUDr. Dvořáka, sympaťák každým coulem.

bbara155
19.12.2016 2 z 5

Docela roztomile naivní. Nenáročné odpočinkové čtení.

Rup
13.05.2016 2 z 5

Od počátku průhledné, povrchní, literárně bídné, ač psáno celkem obstojným jazykem.