Lidožrout: přežil jsem útok velkého bílého žraloka, 1916

Lidožrout: přežil jsem útok velkého bílého žraloka, 1916 https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/376178/bmid_lidozrout-7JB-376178.jpg 4 15 4

Přežil jsem série

Ve vodě číhá nebezpečí... Desetiletý Chet má tři skvělé kamarády, se kterými si užívá letní pohodu a koupání v osvěžující zátoce. Jednoho dne strhnou pozornost celého města šokující zprávy. Plavce v oblasti blízkého pobřeží napadá velký bílý žralok. Když pak Chet při dovádění s přáteli ve vodě uvidí cosi divného, zpočátku nevěří, že je to skutečné… dokud se neocitnou tváří v tvář krvežíznivému predátorovi.... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Příběhy
Vydáno: , CPress

The Shark Attacks of 1916 , 2010

KaMal
04.02.2022 5 z 5

I když dětská knížka, četla se fajn, příběh byl napínavý, navíc podložený skutečnou událostí (jak je uvedeno v závěru). Až synek vyroste, určitě mu ji "vnutím" k přečtení.

lamar3000
02.01.2021 5 z 5

Na konci to bylo smutné a kniha byla super.
Teď ji čtu znova.

smardice
14.08.2019 4 z 5

I když je to pro malé čtenáře, přečetla jsem si ji kvůli Čtenářské výzvy a musím uznat, že kniha se mi docela líbila.

free_rich
06.09.2018

Kniha určená dětem. Vzhledem k tomu, že pracuji v menší knihovně, tak jsem ji přečetla. I když mě děsilo téma příběhu, byla jsem překvapena jakým způsobem to bylo podané. A kluci jsou z ní opravdu nadšeni. Každého prostě přivede ke čtení něco jiného.

žraloci dětská dobrodružství pro chlapce

Kniha Lidožrout: přežil jsem útok velkého bílého žraloka, 1916 je v