Přehled středoškolské chemie

Univerzální, osvědčená příručka pro všechny typy škol nechemického zaměření.

https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/46132/prehled-stredoskolske-chemie-46132.jpg 4.322
Literatura naučná, Učebnice a slovníky, Přírodní vědy
Vydáno, SPN - Státní pedagogické nakladatelství (SPN - pedagogické nakladatelství)

Kniha Přehled středoškolské chemie

adbrko
28.04.2018

Dobrý, ale zapamatujte si z toho něco uprostřed noci :-( Náročná na čtení (hlavně v útlumových hodinách), ovšem spolehlivá.

Marekh
06.04.2018

Tuto učebnici jsem používal na střední škole. Obsahuje části jako Obecná chemie, Anorganická chemie, Organická chemie a Biochemie. Řekl bych, že učebnice je celkem dobře zpracovaná.

Vzpomínám si, že jsem tuto učebnici dostal na Vánoce a to jsem ještě nestudoval na střední škole. Chemie mě celkově bavila, a proto jsem se chtěl začíst do látky, kterou budeme probírat na střední škole. Nejtěžší a nejsložitější mi připadá organická chemie včetně názvosloví. Teorie mi šla celkem dobře, horší to bylo s laboratořemi. Učebnici jsem využil také při maturitě. Jako maturitní otázku jsem si vylosoval PERIODICKÁ SOUSTAVA PRVKŮ A DNA (RNA) KYSELINY. Odmaturoval jsem za 1. :)

Betka175
15.08.2014

Výborná kniha!

regi1
16.03.2014

Maturovala jsem v roce 1994 a kniha mi tehdy velmi posloužila,nebylo snad informací,které bych v ní nenašla.

Sisi11
11.04.2013

Podle mého názoru je to asi nejlepší chemická kniha, ze které je vše velmi dobře jasné a pochopitelné. Kniha mi posloužila jako supr materiál i na vysoké škole ke zkoušce z chemie.